Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Honnan rendeljek, ahonnan...

Honnan rendeljek, ahonnan egyben kihozzák a tanszereket?

Figyelt kérdés

Elsős lesz a fiam. Mivel 1. utalok vásárolni, 2. Nem tudom, van e minden az adott helyen, úgy döntöttem, online berendelem a cuccokat.

Több óra elteltével végeztem, erre kiderült, hogy hét (!) helyről jönne össze a rendelesem, és mivel van, ahonnan csak egy dolog, ezért a 23 ezres rendelést 13 ezerért szállítanák ki. No way. Dühös vagyok.

Honnan rendeljek, ahol mindent egy cégtől hoznak, és nincs ilyen meglepetés? Elment egy csomó idom a munkámtól is.😭

Privatban is lehet, ha itt nem píszí.

Ezer köszönet!

(És együttérzés minden iskolaszer vadásznak.)


2023. aug. 22. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

"ezért a 23 ezres rendelést 13 ezerért szállítanák ki"

Ez hogy jött ki? Emag?

Nyilván nem ott kell.

Ezer online papír-írószer van, rengeteg helyen összeghatártól ingyenes. Nem fogok konkrétat írni, mert neked nem biztos, hogy az a legkedvezőbb.

2023. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem emag.
2023. aug. 22. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd. Én tavaly is és idén is bementem a kapott listával egy sima random papírboltba, és ott az eladó pikk pakk segített össze szedni mindent.
2023. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az emag lehet, vagy más olyan oldal ami több vállalkozót összesít, ez szívás. Bármelyik papír írószer boltból meg tudod rendelni egy szállítási díjért, ami 1000-2000 Ft között van. Pirex, kes papirbolt, ami jó drága, de rengeteg kisebb papirbolt van a neten ahol sokkal olcsóbbak az árak.
2023. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mall?

Az még ilyen szerencsétlen választás.

2023. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Auchan, Tesco rendelés? Ismerőseim valamelyik ilyen helyről rendelték az elsős meg a hetedikes gyerekeik cuccait.
2023. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van javaslata, ami elfogadható árú, azt nagy köszönettel fogadom.
2023. aug. 22. 16:04
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Olyat nem tudunk ajánlani, ahol minden jó árban lenne. Általában pont az a lényeg, hogyha egyben akarsz rendelni mindent, akkor be kell nyelni, hogy minden nem lesz olcsó. Ugyanazon kosárnál több ezres különbségek lehetnek.

Nézd meg: tollam-ceruzám, office depot, pcx, franco, jateknet...stb. és dönts

2023. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Office Depotban szoktunk vásárolni amióta a nagyobb iskolába ment. Most már két felsőssel is egy órán belül végzúnk. Minden vackuk szokott lenni, elsősöknek kellők is. Rendelni is tudsz onnan.
2023. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Elsősnek a helyi papírboltban megvettük ami kell, a gyereket vittem magammal a minták miatt.
2023. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!