Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első felmérők osztályátlag...

Első felmérők osztályátlag máshol saccra? Azzal jött haza, hogy majdnem az egesz osztaly kapott kettest felmérőre nyugodjak meg.(alsóban)

Figyelt kérdés

Peldának olyat mondott hogy környezetből az volt az egyik kérdés hogy melyik volt az első ország. Anya te tudod?(hát még én sem.)

Most törődjek bele hogy ez ma egy alsó tagozat?

Hát nekem élete első kettese egyetemen volt csak..



#első felmérők
2023. szept. 12. 21:03
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
*életem első kettese
2023. szept. 12. 21:03
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

Mit számít? Most komolyan!

Bárkinek az életére hatással volt, milyen jegyeket kapott alsóban?

2023. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

A kicsiknek sokat számít. Mivel.megfelelni teljesiteni akarnak és magukat is elhelyezik még valahova képlékeny a szemelyiseg is, hogy en hülye vagyok vagy úgyes okos? Magukkal.sincsenek még tisztában jóformán.

Kudarcélmenyekkel meg nagyon jol ki is lehwt alakitani az iskola tanulás utálatát is.

Mondhatni a legbefolyálosóbb vagy legmeghatarozobb tenyező a kicsiknél az első tanítók, az iskolai rendszer, a társak,a közösségi elhelyezkedés abban is hogy önmagát hova fogja besorolni. És 14 évesen majd a peeemgyerekekhez tartozik e majd vagy a szorgalmas kitartó eminensek közé.


Elsőben nem véletlen indítanak jutalmazasos pontrendszerrel is hogy lehet piros pontokat gyűjteni az iskola a tanulás szeretetét utálatát is egy eletre belevésheti a gyerekbe az alsó tagozat.

2023. szept. 12. 21:12
 4/38 A kérdező kommentje:
Elütésekért ezer bocsi, a billentyűzetem nem a legjobb
2023. szept. 12. 21:13
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Te milyen országban élsz? Itt elsőben nincs is osztályzás. Az első ország kérdés meg vicc.
2023. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, bocs, de túlliheged. A gyerek úgy fogja ezt feldolgozni, ahogy te azt sugallod neki.

Ha most kapott egy rosszabb jegyet és te drámát csinálsz belőle, akkor valóban traumatizálni fogod a későbbiekben azzal, hogy ő csalódást okoz otthon, anya mérges lesz, stb. Ha azt mondod neki, hogy semmi baj, igyekszel kisfiam/kislányom és kijavítod, gyere, nézzük meg együtt hogy mi lehetett a helyes válasz, hozd a könyvedet - akkor meg azt tanítod meg neki, hogy a hibák kijavíthatóak.

Egy alsó tagozatos rosszabb jegyből nem kell életre szóló rossz élményt vizionálni.

2023. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

Év elején szokták íratni a gyerekekkel az év eleji felmérőket. A lányomnak rendszerint ez egyes szokott lenni matekból, és rögtön dupla jegy. Én rögtön be is rohantam a tanárnőhöz, hogy ez mégis milyen dolog?! Nem is értette mi a gondom, hiszen lesz még sok jegyük. Amúgy gondolkodtam, hogy ez tényleg előírás, vagy ez a tanár volt szadista? Magyarból is írattak, abból egyszer kapott négyest a gyerek, de akkor egekbe dicsérte a tanárnő, amúgy általában ketteseket írt belőle.

Amúgy tényleg sehova nem számított, alsóban végig hármas volt ezekből a gyerek, felsőben már nem írattak ilyeneket (nem előírás, vagy más volt a tanár?), most gimnáziumba jár a gyerek, és 4,5 volt az átlaga tavaly. Szóval tényleg nem számít, csak szerintem pedagógiailag nagyon romboló hatású, mert elveszi a gyerekek kedvét. De a tanár meg azt mondta, hogy majd ettől összeszedi magát, mert megijed. Na, erre már inkább nem mondok semmit. A pozitív motivációról soha nem hallottak még.

2023. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Alsóban! Alsó tagozatról van szó.

Az első osztályt csak megertés miatt hoztam fel az első válaszolónak hogy igenis számít.

Vagy itt nem anyukák vannak akik konyítanak egy gyerekfejlődeshez sulikhoz olvasáshoz?

2023. szept. 12. 21:25
 9/38 anonim ***** válasza:
98%
6-os, azért ez nem egyértelműen igaz. Attól függ, hogy milyen a gyerek személyisége, nem csak a szülőn múlik.
2023. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%

Örülj neki, hogy egyáltalán van, aki "tanítja" a gyerekedet.

Egyébként miért nem beszélsz az osztályból más szülőkkel erről?

2023. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!