Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Sulis nem beteg de az ovis igen?

Sulis nem beteg de az ovis igen?

Figyelt kérdés
Ti nem sajnaljatok ilyenkor őket, hogy amelyik gyermeketek nem beteg, mennie kell? Vagy pl fordítva, ha az ovis megy de a sulis itthon marad.

nov. 11. 10:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy csak én (anyuka) vagyok aki hozza, viszi Őket.
nov. 11. 10:25
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk a beteg gyereket szokás sajnálni, őt is azért, mert beteg, és normális ember a betegségnek nem örül.
nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én sem örülök, ha betegek. Sőt... Csak a gyerek szemszögéből nézve, adott gyermek otthon lehet anyával, a másik nem. Így értettem.
nov. 11. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az iskola már nem ovi, oda nem (csak) játszani járnak. Szerencsére, ha nem is minden órát, de szereti a nagyobbikom, így nem kell sajnálni. Ő se sajnáltatja magát, hanem a tesóját sajnálja ha beteg.

.

nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
A gyerek szemszögéből nézve...egy iskolás már nem csecsemő, hogy csak anya-apa kelljen neki. Ha ép értelmű és nt, akkor nem vágyakozik a beteg tesója mellé, hogy az anyjával legyen a sulis barátok helyett. Más lenne az, ha azért maradna otthon a testvére, mert szórakozni készültök vele, de egy iskolás mar felfogja, hogy nem buli betegen otthon.
nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek lehetnek ilyenkor irigyek egymásra, de normális felnőtt ember nem megy bele ilyen játszmákba. Aki egészséges, annak mennie kell és pont.
nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Az ovis simán otthon maradhat ha már te úgyis otthon vagy a másikkal táppénzen.
nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk soha nem merült fel ilyesmi.
nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én meg ilyen aprosagokon pörgök, agonizalok. Huh...Örülök, ha nektek ilyen aprosagok nem okoznak fejtorest és köszönöm a válaszokat!
nov. 11. 19:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha ezt érezteted a gyerekkel, akkor kvázi beleülteted a fülébe. Ha addig nem gondolta, majd gondolja.
nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!