Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A tanár adhat 2 egyest, 1...

A tanár adhat 2 egyest, 1 beadandóra? Meg beírt egy egyest szóbeli feleletre, azért mert hiányoztam, de szándékosan az előző hétre írta be Az igazgatónál tudok tenni valamit? Hogy a tanár jogosan járt el? A felelet egyes jogtalan szerintem!

Figyelt kérdés

febr. 20. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Feleltél vagy nem feleltél?
febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert hiányoztál, az nem jelenti azt, hogy felvagy mentve a felelés alól vagy egy dolgozat alól. Hiányoztál, bekell pótolnod a tananyagot nem pedig nintendózni egész nap és akkor nem kaptál volna elégtelent a felelésre. Nyilván kihívott felelni te pedig nem tudtad a tananyagot és JOGOSAN bevágta az eggyest. Nem értem a problémád.
febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
De ugye nem orvosnak, mérnöknek tanulsz?
febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy beírt egyest, mert hiányoztál? Biztos nem azért adta. Viszont nem írhatja be korábbi időpontra.

A beadandóra adhat két egyest, ha mindenkinek két jegyet ad rá.

Ha a magatartásod miatt utál, akkor viselkedjél úgy, hogy ne utáljon.

febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Politikusnak?
febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Simán adhat előző hétre. Csak nem feleletre, de órai munkára igen, pl. És azt nem tudod cáfolni... az, hogy mi oka rá, te tudhatod csak... azért, mert hiányoztál, csak akkor, ha az nem betegség vagy komoly indok... igazgatónak jelezheted, de több, mint valószínű, hogy a tanár pártjára áll és nem történik semmi. Sztem kicsit most reszesitsd előnyben ezt a tantárgyat és tanulj. Esetleg kérdezd meg a tanárt, hogy tudnád kijavítani, mert szeretnéd. (Ha nem igaz, akkor is.)
febr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
#2 Hát nyilván NEM jogosan, ha nem is volt ott!
febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet úgy érteni ezt a kérdést, hogy hiányoztál előző órán, a következőn mégis kihívott felelni, emiatt lett egyes. Ezt megteheti.

Vagy: felelésről szó sem volt semikor, csak látod a krétában, hogy van egy új egyesed szóbeli feleletre. Ha így van, kérdezd meg, hogy mire kaptad.

febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7 De jogos. Az hogy hiányzott nem menti fel a tanulás alól. Mikor én gyerek voltam még internet se volt. Át kellett sétálni elkérni az anyagot az osztálytársaktól. Már akkor se volt kifogás hogy én hiányoztam
febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
36%

Gondolom előre megmondta, hogy te fogsz felelni, mert nincs elég jegyed, hisz mindig kihúzod magad a dolgozatok alól. Aztán hirtelen megint beteg lettél. Ezért kellhetett a beadandó is…

Tanuld már meg vállalni a felelősséget, a munka világa nem így fog működni.

Jogosan írta be, de menj nyigodtan az igazgatóhoz :)

febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!