Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek ha egy iskolában...

Szerintetek ha egy iskolában van választási lehetőség, akkor hagyományos délelőtti órás és délutáni napközis, vagy iskolaotthonos osztályba íratnád?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha a tanító nénik mindkettőben látásra ugyanolyan szimpatikusak lennének.
márc. 18. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Iskolaotthonos. Jobb a gyereknek ha el vannak osztva napkozben a tanórák
márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Iskolaotthonos.
márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Amelyiket a gyerek akarná. Én szerintem meghaltam volna a suliban, ha minden nap 4-ig ott kellet volna üljek. Főleg ha mág valami olyan óra is lett volna akkor, ahol nem lett volna elég csak vegetálni.
márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

3


Jó ideje kötelező 4ig az iskola minden gyereknek.

márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Iskolaotthonos.

Ott jellemzően a saját tanárai vannak vele délután is, míg a napközisben egy plusz napközis tanár, aki nem tanítja.


"Amelyiket a gyerek akarná."

Nem sok beleszólása lehet. Így se, úgy se mehet haza egyedül napközben, csak délután a szülővel.

márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
3, aztán szerinted honnan tudná a hat éves gyerek, hogy neki mi lesz jó, meg melyik mivel jár???
márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

4


Akkor lehet meggondolom a magyarországra költözést. Köszi, hogy szóltál. Egy kisgyereket annyid dolgoztatni (igen, az iskola neki munka), mint egy felnőttet, kész kínzás. Ráadásul mikor tanulnak azok a gyerekek? Mert biztos nem a suliban 25 másik között...

márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

7!


Nem tudom hol élsz, de nagyon sok országban van 4ig tanitas, ráadásul rendes 60 perces órákkal

márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Iskolaotthonosba.
márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Iskolaotthonos.
márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!