Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Megoldás lenne egy magániskola...

Megoldás lenne egy magániskola? Többi lent..

Figyelt kérdés
Sajnos egy helyzet létrejötte után merült fel a váltás magánba. Viszont nem merem bevállalni anyagilag hosszútávra. Bíztam a felsőben, de lassan ott tartok, hogy egy drasztikus váltásra lenne szükség, nem érdemes kockáztatni milyen lesz, milyen tanárok lesznek. A rohamtempót, felszínességet még valahogy lenyelnénk, és azt is, hogy gyakorlatilag szinte 0 kommunikáció van velünk, de lelkileg a gyerek kezd tönkremenni..egy tanár megkeseríti a mindennapokat, szándékos alázásnak, megszégyenítésnek vannak kitéve a gyerekek, mindig ugyanazok (ez a tipikus pikkel el rád, bármit csinálsz úgysem jó) és lassan nekem is gyomorgörcsöm van ettől, ezt már fél lábon is ki lehetne bírni..itt az év vége.. Jelzés már megtörtént az igazgató jelenlétében, és újra meg fog, de gondolkodunk az iskola főnökének megkeresésében, a káros személy vizsgálatában. Aki a magán mellett döntött mik voltak a szempontok? Nekem elég ha kedves a tanár, normálisan leadja az anyagot, figyel a gyerekekre, lemaradáskor esetleg segít, a szülőket emberszámba veszi, megvan a folyamatos kapcsolattartás..Illetve van e olyan, ahol van folyamatos felzárkóztatas, dolgozatra való felkészülés, korrepetálás?

máj. 11. 09:15
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Azért egy magansuliban nincs olyan gondolom, hogy ignorál a tanár, szemetkedni próbál vagy egyáltalán leszarja, ha vki lemarad.
máj. 12. 18:48
 32/33 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha az nagy elvárás egy állami sulitol, hogy legalább betegség esetén a lemaradásban segítsen és ne csak lebaltazzon az elég szomorú..illetve, hogy ok nélkül ne szidja le a gyerekem és ne tegye lelkileg tönkre. Az ilyen menjen el árkot ásni.
máj. 12. 18:52
 33/33 anonim ***** válasza:
Én a mienkről tudok nyilatkozni. Nem elkényesztett kis idióták járnak oda. 6 éve jár oda a fiam. Egyetlen egy ilyen gyerek van az osztályba. Olyan gyerekek járnak ide, akinek a szülei nem akarják a mára vállalhatatlan állami oktatást, hanem gyerekbarát, de magas minőségű oktatást akarnak, modern felfogással. A mostani 8.ból, minden gyereket az első helyre meghelölt iskolába vették fel, szinte mindenki gimibe megy. A fiam osztály társai közül aki jelentkezett a legjobb 6 osztályos gimikbe került be.
máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!