Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mobiltelefonhasználat a...

Mobiltelefonhasználat a suliban, iskolában? Mit tennél ha ezt látnád?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,ohgy ha egy tanár azzal kezdené az óráját,ohgy lenémítja a telefonját és kiteszi az asztalra utána pedig titeket is erre kérne,ohgy így tegyetek megtennétek-e? Mindezt azért tenné,hogy a táskában csörgő, csipogó telefonok, vgay az asztal alatti facebookkozás ne zavarja az órát. Nem várna el tőletek mást mint amit maga is csinál. Megtennétek ha arra kérne az órán mindenkinek a telefonja legyen lenémítva az asztalán maga előtt? Természetesen ha csörög a tanár sem venné fel óra közepén.

Mi a véleményetek erről?



2012. máj. 4. 09:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

vagyok annyira intelligens és van bennem annyi tisztelet és érettség, hogy miközben járatja a száját egy tanár közben pedig fegyelmez, nem nyomkodom a telefonom amit amúgy is csak sms-ezésre és telefonálásra használok...

igen, én leszek az, akinek könnyebb lesz az érettségi tételek kidolgozása, mert nem játszottam meg magam, hanem odafigyeltem. ha már korán felkelek és veszem a fáradtságot hogy bemenjek a suliba, akkor úgy is menjek haza, hogy tanultam valamit. ami mondjuk nem mindennap történik meg mert nálunk sz*r a színvonal..

14l

2012. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk nem csöröghet, ki kell legyen kapcsolva, némítani NEM lehet. Erre kb mind teszünk, némítva siosem volt még probléma. Viszont az zavaró, hogy a tanárnak csöröghet a telója bármikor, max kinyomja, de elvileg nekik sem szabad, mégis... Pedig még viszonylag elit suli akar lenni ahova járok. Viszont az, amit leírtál sztem teljesen korrekt elvárás+Én speciel még nem tudtam FB-zni órán, max ofőn, éneken, rajzon, de ahol mondanak is valamit, ott figyelek, és jegyzetelek. (Nem lehetőségkép jegyzetelek, hanem, ha nem teszem a könyvből 2-esem se biztos, hogy meg lenne... Így most 4,7 átlagom lesz kb év végén.)


14/F

2012. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
nálunk is ki kell kapcsolni orán de volt hogy témazárot irtunk és közbe a tanàr kiment a folyosora telefonálni és mi addig meg megnèztük a megloldásokat kikerestük a könyvböl :-)
2012. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%
én szoktam telefonózni főleg 2 féléve mert fel vettek a gimibe de pl matekon sokszor játszunk mert a tanár nem tud magyarázni úgy is a magántanár magyarázza el vagy pl fizika ,kémia mert az meg nem érdekel senkit az osztályunból.
2012. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Kedves utolsó! Látom az irodalom tárgy kimaradt a felsorolásból. A "majd elmagyarázza a magántanár" szöveged pedig tökéletesen példázza azt, milyen emberré nevelnek. Az ilyenektől mentsen meg az ég! (egy magántanár)
2012. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Még hozzáfűznék valamit: Nálunk is sokan telefonzonak órán, de kevés az, akinek rosszak a jegyei (2 ember) ellenben a többi csak azért telefonozik, mert az országos matek versenyek után kissé unalmas a matek néhány srácnak, nekem a fizika a Jedlik után lett az, mivel a szakkörön sokkal érdekesebb, ÚJ dolgokról van szó, ezért fizikán én is Facebook-ozni szoktam. És az a baj, hogy a tanár nem hibás, én sem, mégis rossz a helyzet, és nem lehet kikerülni, max, ha nekem más feladatot ad.
2012. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
3%
Engem meg isten mentsen az elől vagy tanár legyek amúgy meg minek figyeljek matekon ha a tanár nem tud magyarázni úgyse értem + alapból nem vagyok jó matekból így is 4 lettem de ha nem lenne a külön matek tanár akkor semmit se értenék. Elején még figyeltem de akkor is 2 dogákat írtam szóval tök fölösleges. Nyilván ami érdekel pl Tőri azon figyelek és értem is. Az hogy fizikán,kémián nem tudom az legyen az én bajom úgyse kell sehova ahova én mennék.
2012. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
fizikát és kémiát * elírtam :D ja és én meg utálóm az olyan embereket mint te hogy 1 mondatot írók de már ócsárolsz mintha neked olyan nagy karriered lenne .
2012. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
4%
Nálunk sem a házirend sem a tanárok nem tudnak minket befolyásolni semmiben. Hiába a házirendben előírtak, nincs telefon,rágó, evés ivás órán... mégis minden órán ez megy. Ha meg elveszik a telefont, alszunk. Ha nem érdekel, akkor ígysem fogunk figyelni. Felesleges.
2012. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Elég szomorú,hogy így gondoljátok.. mi lesz belőletek?
2012. máj. 12. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!