Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Most komolyan, minden szülő...

Most komolyan, minden szülő vitt tegnap virágot pedagógusnapra, aki meg nem az a "bunkó" anyuka?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Aki azt írta, hogy nem vitt, mert szerinte ez nem kötelessége, az mind nulla százalékos választ adott. Most komolyan, mindenki vitt virágot???

Nálunk délután néztem, mikor mentem értük az oviba, egy óvónő sem vitt haza 20 szál virágot, sőt egyet sem láttam. Lehet, hogy csak nálunk nem szokás vinni? Anyumat kérdeztem, de azt mondta, hogy gyerekkoromban sem vittek már a szülők, pedig nem vagyok fiatal.

Vagy valahol még mindig annyira divat, hogy nem tudják elképzelni, hogy valahol nem szokás?

Ezt most tényleg nem értem :-(



2012. jún. 5. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
A kérdéseddel egyetértek, viszont vicces, hogy az első válaszoló "ovis anyuka" 100%-os, pedig nem vitt :)))
2012. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, különb vagyok, képzeld, mert nem fecsérelem sem az energiámat, sem az időmet ilyen hülyeségekre....
2012. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagy dilemmában voltam,de a férjem "helyre tett".

Jövő héten vége a sulinak,nem hiszem,hogy 2x kellene ajándékozni olyan tanárt,aki miatt az elsős fiam gyakran jön haza sírva.

Nálunk karácsonykor is az osztály fele már nagy ajándékokkal készült,azt sem értettem.

Egyedül nőnapra küldtem be egy bonbont a fiammal a tanító nénijének,mert ő tényleg kedves,és segítőkész.

Az év végi ajándékon is gondolkodom,egyébként sem tudom,hogy egy férfi tanárnak egyáltalán mit illik adni,mert a gyerek alkoholt csak nem adhat...


(van olyan szülő aki a facebookról tudja,hogy mikor van a tanító névnapja,szülinapja és arra is ad ajándékot,az már nálam a nyalizás felsőfoka)

2012. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!