Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Győri általános iskolákról...

Győri általános iskolákról keresek hiteles véleményeket?

Figyelt kérdés

Ha van saját tapasztalatod valamelyik győri általános iskoláról, akkor légyszíves írd meg.

Hova érdemes beíratni egy értelmes, nagy mozgásigényű, érzékeny kisfiút?

(pláne ha azt is szeretném, hogy lehetőleg minél kevesebb sajátos nevelési igényű, cigány gyerek legyen az osztályában)


2013. máj. 29. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Körzetileg ahova tartoztok oda veszik fel.
2013. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szabad iskolaválasztás van. Az iskolák körtáncot járnak az óvodákban és kampányolnak, hogy hozzájuk vigyék a szülők a gyerekeket.

Végighallgattam már egy-két ilyen kampánybeszédet, de nem erre vagyok kíváncsi, hanem a szülők tapasztalatára.


Leginkább az AUDI iskola, a Szabadhegyi nemzetiségi iskola, a Móra, a Gárdonyi, és a Tánc- és Képzőművészeti Iskola érdekelne...

2013. máj. 29. 13:24
 3/14 anonim válasza:
Kovács Margitot nem ajánlom mert oda vitték át most az összes cigányt a másik suliból
2013. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
57%
Arany János
2013. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen a Kovács Margitról már 5 évvel ezelőtt is csak a cigány gyerekek késsel fenyegetőzésének híre jutott el hozzám.


Az Aranyról mit tudni?

2013. máj. 30. 08:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Feketébe, Mórába, Radnótiba, Radóba ne írasd ha jót akarsz neki akkor valami Gárdonyi vagy Kölcsey iskolát keresel vagy hozzá hasonlót ha a többibe íratod 20 a 25-höz, hogy 6.-ban cigizni fog már...(győri vagyok, általánosba járok még szerintem ne akard Ady városiba íratni mert nagyon kicsi színvonal mellett a társaság is drogosokból, cigányokból áll).
2013. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A Móra is? Arról eddig nem hallottam rosszat...
2013. máj. 31. 17:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Magát az iskola zömét nem tudom, hogy milyen a Móra de akikről tudom, hogy Mórások azokról hallottam már elég sok rosszat igaz, hogy csak a hallásból "tudom ki ő emberekre" tudok rosszat mondani, mert, hogy ismertem/ismerek párat és ők normálisak...mindegy...a lényeg, hogy én nem oda íratnám ha másért nem a Fekete közelsége miatt sem...
2013. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A Mórát azért még nem teszem ki a listámból. Ott a 2014/2015-ös tanévben várhatóan egy nagyon jó tanítónéni lesz az elsősökkel (persze, ki tudja mi lesz még addig).


A Gyárvárosi lenne amúgy a legközelebb hozzánk, de ott is már rengeteg a kezelhetetlen cigány gyerek.

2013. jún. 1. 18:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Mórás voltam, a húgom is, itt is vannak azért kisebbségiek, de többségében normális gyerekek vannak, szerintem mindenhol vannak züllött, neveletlen gyerekek, nem feltétlenül csak a Mórában, ugyanúgy ismerek normális embert a Radnótiból, a Kölcseyből, a Feketéből és az Aranyból is, ahogy rosszabb tanuló, problémás gyerekeket is ugyanezekből az iskolákból.
2013. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!