Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Véleményeket kérnék! 1 hónapig...

Dudu07 kérdése:

Véleményeket kérnék! 1 hónapig szedtem a Clostyt 2×1 et 5napig. Abban a hóban 2 egyforma erett tüszőm lett de nem lett baba. Orvos javaslatara ebben a hóban nem szedtem és most pozit teszteltem. Véleménye?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek ket babát,mert mar van egy lanyom.

Csa junius elejere van idopontom orvoshoz.


2013. máj. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy 2 baba lesz?
2013. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakori hogy a closti utáni pihenő hónapban sikerül. Egyáltalán nem biztos hogy két baba van és ha mégis akkor mit csinálsz elveteted az egyiket??? melyiket? nagy eséllyel a másik is elmegy ilyenkor. AZért az ikrek még nem a világ vége. Én a helyedben inkább örülnék hogy végre sikerült. Mivel segítség kellett gondolom már vártok egy ideje a babára.
2013. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azert ijedtem meg egy picit mert sokan irtak itt hogy 2 babajuk lett a gyogyszertol.persze hogy nem vetetnem el csak mar van egy kislanyom.azert kellett segitseg mert sokaifg szoptattam es a progeszteron szintem minimalis volt
2013. máj. 23. 10:40
 4/5 anonim válasza:
És most jó a progeszteronod? Szedsz rá valamit?
2013. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokáig szoptattam és én is clostyt kaptam vizsgálatok nélkül. Neked azért írták fel, hogy magasabb legyen a progeszteronod???

2013. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!