Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Győri általános iskolákról...

Győri általános iskolákról keresek hiteles véleményeket?

Figyelt kérdés

Ha van saját tapasztalatod valamelyik győri általános iskoláról, akkor légyszíves írd meg.

Hova érdemes beíratni egy értelmes, nagy mozgásigényű, érzékeny kisfiút?

(pláne ha azt is szeretném, hogy lehetőleg minél kevesebb sajátos nevelési igényű, cigány gyerek legyen az osztályában)


2013. máj. 29. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Gárdonyit és a Kölcseyt nagyon tudom ajánlani. A Kölcseyben nagyon jó nyelvtanárok vannak és színvonalas az oktatás
2013. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyik ismerősöm kisfia a Gárdonyiba jár, én eddig csak jót hallottam róla. A Móra régen színvonalasabb volt, mostanra kicsit kezd "lecsúszni".
2013. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kovácsban a legnagyobb gond a az undorítóan kivételező tanárokkal van.
2014. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A gyakorlo es a gardonyi gyor legerosebb iskolaja,onnan a gyerekek 90%-a revaiba vagy a kazincyba megy tovabb

Tul hajtjak a gyerekeket

En is oda jartam,de szakmailag verhetetlen,de keszulj fel hogy megfelelesi kenyszere lesz a gyereknek es szart is kihajtjak belole!

febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!