Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A XVIII. kerületi Kapocs...

A XVIII. kerületi Kapocs Általános és Magyar-Angol Kéttannyelvű Iskoláról milyen véleményeitek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretném lányomat jövő év szeptemberétől oda beiratni. Akkor fogja kezdeni az iskolát. Van valami feltétele, hogy felvegyék? Szükséges valami angolos előképzettség? Ha valaki tudna valami véleményt mondani az iskoláról, saját tapasztalatot azt is megköszönném
2013. aug. 24. 16:04
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, sajnos én sem tudok semmit az iskoláról, de elképzelhető, hogy én is ide íratnám a fiamat (szintén jövőre lesz elsős).


Érdeklődnék, hogy megtudtál azóta valamit? Ha igen, megtennéd, hogy megosztod itt? Illetve én is szívesen megírom, ha esetleg hallok valamit a későbbiekben :)

2013. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Sikerült bejutni a suliba? Lett véleményetek róla pro és kontra?Jövő szeptemberben megy a lányom iskolába .
2014. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!