Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen feltételek kellenek,...

Serbán Gabriella kérdése:

Milyen feltételek kellenek, hogy bentlakásos iskolába tudjam beíratni a fiamat?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves fiam,és a párommal nevelem,de sajnos csak én dolgozok,mert a fiamat nem lehet,és nem is tudjuk egyedül hagyni itthon,hogy mind a ketten tudjunk menni dolgozni!A számlák emiatt csak halmozódnak! Nem akarok lemondani a fiamról,mert nekem ő a legfontosabb,de már sajnos nem tudok más megoldást kitalálni!Kérem segítsenek!!!

2014. szept. 19. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene egyedül hagyni? Nem jár iskolába? Miért nem dolgozik a párod is?
2014. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jár iskolába természetesen,csak az én fiam tavaly elszökött az iskolából 2x is,és a gyermekvédelmisek a gyermek mellett vannak,ami nálunk azt jelenti,hogy egy ember megy a fiamért,és egy ember viszi mindíg a fiamat az iskolába,mert ha nem,akkor elveszik tőlem! Őket nem nagyon érdekli,hogy mi miből lesz kifizetve,amit természetesen megértek,de egyedül dolgozok 7 napból 7-et,és ez nekem már így sok!Rendőrségi ügyünk volt a fiam miatt,hogy elszökött és tavaly 2x is megcsinálta egy héten belül! Azóta sajnos mindíg kell egy ember,aki vigyázz rá,nehogy elszökjön! Sajnos vagy nem sajnos,de segítségünk nincs,csak ketten vagyunk a párommal!
2014. szept. 19. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

De vajon, miért szökött el?

A bentlakásos iskolából is el fog, csak szólok.

2014. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a fiammal,ha hiszi bárki,ha nem(nem érdekel) de nagyon jó kapcsolatban vagyunk egymással! Megkérdeztem tőle,hogy ezt miért csinálta,azt mondta azért,mert neki nincs kistestvére,akivel játszhatna,és emiatt szökött el iskolából,hogy más gyerekekkel tudjon játszani! Elmondanám,hogy sajnos nekem akkor volt a vetélésem,és nagyon bele élte magát abba,hogy kistesókája lesz..de sajnos nem így történt!Hát ezért szökött el!
2014. szept. 19. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ki viszi meg hozza a suliból? Mi a sok? Párod mit csinál?
2014. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A párom viszi,és hozza a fiamat a suliból!8-tól 15:45.ig suli van! És emiatt a párom nem tud elmenni dolgozni,mert hozni-vinni kell a fiamat a suliból! Már próbáltunk,és még mindíg azon vagyunk,hogy amíg a fiam suliban van,olyan munkát keresni neki,ami kb 8-tól 15 óráig tart,de eddig sikertelenül!Én már ott tartok,hogy nyugtatót írt fel a doki nekem,és hetente járok a dokimhoz,mert kimerültséggel,és depresszióval kezel már a 3. hete!Még csak 2 hete van suli,de már hozott egy osztályfőnöki intőt,mert ő verekedett az egyik osztálytársával!
2014. szept. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!