Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezik olyan, hogy bentlakáso...

Létezik olyan, hogy bentlakásos iskola Budapesten általános 7. osztályos gyermeknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Létezik olyan, hogy bentlakásos iskola Budapesten általános 7.osztályos gyermeknek????

Köszönöm, ha válaszoltok, mert nagyon fontos lenne!!!



2013. máj. 3. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főleg csak speciális iskolák (fogyatékosoknak fejlesztő intézetek, vagy pl. különleges zenei tehetségeknek bentlakásos képzés). 6 v 8 osztályos gimnázium esetén tudom még elképzelni, hogy meg tudják oldani a kollégiumi elhelyezést, ha az iskolának van alapból kolija. Szerintem ilyen gimiknél érdeklődj elsősorban.
2013. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

De sajnos mi már csak 2-3-asok vagyunk, így a kollégium sajnos kiesik.

Kérlek szépen segíts nekem!!!

Hol van, főleg egyházi iskola???

Nagyon szépen megköszönöm, ha válaszolsz!!!

NAGYON VÁRJUK!!!

2013. máj. 3. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanulmányi átlagtól függ a kollégium, nyugodtan jelentkezzetek bárhova, ahol van. Ha szociálisan rá vagytok szorulva, tuti fogtok helyet kapni, állami gondozottak is sokan koliban laknak. Sajnos a budapesti középiskolákat nem ismerem, én nem ide jártam:( Remélem más tud vmit ajánlani.
2013. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De kollégium létezik általános iskolásoknak?

Jelentkeznék, de sajnos sehol nem találunk.

Nagyon megköszönném, ha valaki segíteni tudna!!!

2013. máj. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!