Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nagyon gaz ha 8 evesen kezdi...

Nagyon gaz ha 8 evesen kezdi a gyerek a sulit? Valami negativ?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Csufolnhatjak az osztalytarsai, kilog a sorbol. Miert akarsz kiszurni vele?
2014. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem lesz könnyű neki. Bátnani fogják miatt később cikizni, hogy biztos bukott stb.
2014. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém is jövő szeptemberben, 1 hónappal a 8. szülinapja előtt kezdi. Rá több műtét vár, ezért marad vissza.
2014. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor tudunk haza koltozni kulfoldrol :( es amugy is evvesztes...igy mar a 8at is betoltene...
2014. okt. 29. 21:06
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Külföldön nem jár iskolába, amit itthon beszámíthatnának?
2014. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Az europai unios torvenyek szerint a gyereket abba az evfolyamba kell felvenni, amelyikbe kora szerint tartozik. Amennyiben az eltero oktatasi rendszer miatt a megfelelo evfolyamon nehezsegei vannak, felzarkoztato orakat kell neki tartani, ezt az iskola koteles biztositani. Tehat a gyereked a masodik -vagy harmadik- osztalyba fog kerulni.

De kukfoldon meg amugyis altalaban 4 evesen kezdenek

2014. okt. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
7,5 éves volt fiam mikor az 1 osztályt kezdte és senki nem cikizte az osztályba.merthogy az osztálytársai is kb ennyiidősen letek elsősek.
2014. okt. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk régen az idősebbek voltak a "menők", szóval szerintem nem lesz baj.
2014. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A Tengerész ***** válasza:
100%
Hát jobb lenne ha harmadikban de legalább másodikban kezdhetne. Ha írni olvasni számolni valamennyit tud, akkor ez nem lehet probléma. Gondolom azért valamit csak tanult, foglalkoztatok vele, vagy hagytátok, hogy nőjön mint a dudva? Azért ez durva lenne. Nem is most gáz a két év elmaradás, Igazából majd középiskolás korban lesz gond, hogy kilóg a korosztályból.
2014. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A Tengerész ***** válasza:
Sőt, végigmegy az elmaradás az egész életén, öregebben lesz pályakezdő, én pl egy évvel korábban mehettem nyugdíjba mert "évnyertes" voltam mint a nálam mindössze két hónappal fiatalabb barátom, aki "évvesztes" volt. Bár az ő korosztályának már úgyse lesz nyugdíja. :(
2014. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!