Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen márka jelzésű ceruzát,...

Milyen márka jelzésű ceruzát, szines ceruzát vásároltok ami olcso és jó minőségű? Én már régebben megjártam megvettem egy drágát és alig fogott

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a legjobban a Lyra vált be. Nem a legolcsóbb, de tökéletes a kicsiknek.
2015. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

bemész

kibontod (vagy sok helyen van próbacerka kint)

kipróbálod

és ha megfelel megveszed ...

2015. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Trilino(háromszög alakú,kivül fa színű és közepesen vastag)nekünk ez jött be.
2015. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez sem a legolcsóbb (Stabilo trio), viszont szuper ceruzák, ajánlom:

[link]

2015. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött a színes Süni.

[link]

2015. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösziii :) Arra számitottam nem lesz ennyi fajta válasz :D
2015. ápr. 26. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
én most legutobb a kik ben vetem ceruzát 300 ft
2015. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Színesben csak és kizárólag a SKY FLEXIBLE (szürke dobozos- a zöld,Junior az gagyi) jöhet szóba nálunk.

A vastag két színű színeseket kivéve ez az egyetlen aminek nem törik a bél benne, és hegyezni is nagyon könnyű és színe is van. A gyerek is ezt szereti,aki 2. osztályos,

Elsőben próbáltunk több félét (bele értve az agyon áldott Nebulót- színest,festéket és temperát is gyártanak,de nem hiába ragasztóval kezdték,arra szakosodtak,bár csak a sima kenőfejes a jó,a ragasztó stift már nem), volt 3szög alakú cerkánk,amiről azt mondták hogy ennek kevésbé törik a bele.


Grafitban pedig a suliban 2B-set kértek,ezt a hagyományosat szoktam,aminek barnás a vége.... és nem papírboltban vesszük.

2015. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a faber castell vastag háromszögűt használjuk színesnek, nem olcsó ceruza de ez kibírja az egész évet, vagy a stabilonak szintén a vastag háromszögűjét! kipróbáltunk nagyon sokfélét ezek a legtartósabbak és nem törik a hegyük, lehet őket faragni! Grafitnak csak a faber castell háromszögűt szoktam ,mert ezek sem törnek, hiába dobálja a gyerek! :)
2015. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az osztrák SAX márka se rossz, nem annyira drága, csak nem sok helyen kapható. Nekem Faber Castell után a kedvencem.
2015. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!