Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kell íróasztal egy elsős...

Kell íróasztal egy elsős gyereknek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 05:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert kapnak házi feladatot.
2015. aug. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ötödikes lesz, de még egyszer nem használta. Mindig a konyhában írja a leckét, eszében sincs elvonulni.
2015. aug. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nálunk van asztal. Nagyon büszke volt, amikor lett, csodás rendet tart rajta, érezhető, hogy a "nagyság" és önállóság fontos szimbóluma a számára. Mivel van kistesója is, így az asztal és a fiókok privát szférát nyújtó mivolta felértékelődik. Szokott rajzolgatni meg szöszmötölni rajta sokat csak úgy, szabadidőben. Viszont a gyakorlást az ebédlőben csinálja, nem azért, mert állandó felügyeletet igényelne hogy haladjon, hanem mert így egyszerűbb ha kérdezni szeretne valamit, és mert a tesója zömmel a gyerekszobában játszik hangosan, ami feltehetően zavarja a nagyot az elmélyülésben.

tehát szerintem jó, ha van asztal, de igazából nem "létfeltétel".

2015. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha van de pl én se használtam soha, inkább a konyhában írtam meg ,mert álatlában anyukám ott volt,így tudtam kérdezni. Nálunk pl nincs házi, igaz nagyon kevés a gyerek, de amit kapnak házit azt még ott a suliban megcsinálják a tanulószobán azzal a tanárral aki feladta a leckét.
2015. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most lesz masodikos a kisfiam.

Vettunk neki tavaly iroasztalt,de egyszer sem hasznalta.

Inkabb a fiokok toltenek be nagy szerepet,ott tarolja a konyveket/fuzeteket.

Mondjuk mivel o napkozis,ezert nem is tudja nagyon mire hasznalni,mert delutan megcsinaljak a hazit az iskolaban.

2015. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg elsőben nincs lecke otthonra, tehát elvileg nem szükséges.

Egyébként gyerek-függő: van olyan gyerek aki egyáltalán nem használja, míg mások csak így tudnak tanulni.

Az én gyerkőcöm már ovi nagy csoportban is használta, de szerintem nem ez az általános.

2015. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
most megy csak iskolába a kisfiam,de már 2éve vettünk neki.renngeteget rajzol,akot,tele van "hozzávalókkal" ha hazajön,mindeg oda ül elsőként
2015. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsánat a hibákért,gyorsan irtam
2015. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy elvileg nálatok nincs elsőben házi feladat, 6, nálunk viszont gyakorlatilag volt.
2015. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,nekünk sincs .
2015. aug. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!