Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lányom ma beütötte a fejét...

Lányom ma beütötte a fejét esés közben. Igen csunyán néz ki. Szólnia kellett volna a tanárnak ugye?

Figyelt kérdés

2.óra tánc volt. Futás közben a falnak esett. 3 helyen pukli van a fején.

A tánc tanár megkérdezte a lányomat hogy hivjon e orvost. Ő persze nemet mondott sírva.

A tánc tanár jelezte az esést a reggeli tanár nőnek.

De viszon ő a délutánosnak nem szólt. Mikor a párom kérdezte a délutános tanárt hogy mi tőrtént........ a tanár azt mondta hogy igy jött suliba....

A házi doki elküldte a páromat hogy vigye be az ügyelere a gyereket.ondván hogy minden fejsérülés veszélyes lehet.

Kérdőre vonhatom a tanárokat?


2015. szept. 10. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérdőjel, de konkrétan mit vársz, mi fog történni? Elnézést kér és azt mondja, elfelejtette mondani a kollégának mert sok dolga volt.

A háziorvos picit eltulozta amúgy. Ha a gyerek nem szédülés, nincs hanyingere, fejfájása, nincs sem, nem vérzik, akkor nem kell ügyeletre menni.

2015. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretném elérni az hogy ha legközelebb ilyen csúnyán elesik,azt jelezzék nekem. És ne a 7- évesemre bizzák hogy kér e orvost.
2015. szept. 10. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nos, nyilván jelzi, ha emlékszik rá. De simán lehet, hogy elfelejtette. Amúgy meg emiatt hidd el, nem kell nekik orvost hívni. Nem nyílt sérülés, nem ájult el a gyerek, nem tört el semmije - nem kell orvost hívni.
2015. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a bölcsis gyerekemnél nem szoltak. Egy lila puplival hoztam haza(haja alatt volt a homlokán, így rögtön nem láttam neki), majd elkezdett hányni. Rögtön felhívtam öket mi volt, és kiderült hogy össze fejelt egy gyerekkel. De rögtön 2 nap megfigyelést kaptunk a korházban.

Ha voltatok orvosnál a iskolának ki kell töltenie egy baleseti papírt, mert ha valami lenne, pl szemüveges lenne ez miatt, akkor az iskola biztosításának kell a szemüveget fizetni.


Orvoshoz egyébként tényleg nem kell vinni, csak ha hány, szédül, elájul, rosszul érzi magát vagy akármi más van, ami nem normális.

2015. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Tehát a délutános hazudott arról, hol szerezte a sérülést, ahelyett, hogy azt mondta volna, nem tudja. Ez nagyon durva. Az is, hogy ha ilyen nyilvánvaló, miért nem vette észre és kérdezett rá. Az is, hogy a délelőttös nem törődött vele eléggé, és az is, hogy rábízták a döntést egy 7 évesre. Nagyon komolyan elbeszélgetnék az összes ebben részt vevő felnőttel!!!
2015. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem hugom hasonlóképpen járt amikor 2. osztályos alsós volt. Ebéd után kimentek játszani az udvarra, és elesett. Jelezte a napközis tanárnak, hogy mi történt, és hogy nagyon fáj a bokája, de az rá se nézett, és közölte vele, hogy katona dolog, menjen tovább játszani. Egész délután szenvedett a napköziben, anyu ment érte, és hugom húzta a lábát. Megkérdezte a tanárnőt, hogy mi történt, de annyit mondott, hogy kicsit elesett, de semmi extra. Hazaértek, levette anyu a zokniját, és totál lila volt az egész bokája. Egyből baleseti, ahol kiderült, hogy elszakadt a bokaszalagja, és 6 hétre fekvő gipszet kapott....tehát a tanár még 1 órától 4 ig kínlódtatta, ahelyett, hogy legalább megnézte volna neki.
2015. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes, utolsó, mert nekem is volt már elszakadva a bokaszalagom. Igen jól türöm a fájdalmat, de akkor orditottam mint az állat, lábra pedig nem tudtam állni. ...
2015. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Én kutya nagy cirkuszt csapnék, eleve azért hogy nem jelezték már reggel, hogy fejsérülése van a gyereknek. A környékünkön történt, hogy két gyerek összefejelt játék közben. Megvigasztalták őket és kész. Pár óra múlva az egyik rosszul lett. Mire a megyei kórházba értek vele, (kb 1,5 óra), már agyhalott volt. Azóta én ezzel nem cicózok, és a minimum hogy én akarom figyelni a gyereket, nem a tanárra bízom, aki le sem szarja.
2015. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Kapjátok be a faxomat!
2015. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!