Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisiskolas gyerekek szulei!...

Kisiskolas gyerekek szulei! Mi a napirendetek? Foleg a reggelek erdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 6-kor kelek, kávézom elolvasom a híreket, fogmosás stb, kb 6.20-kor keltem a gyereket, addigra a ruháját kikészítettem táskájába innivalót és valami bedobós kaját készítettem. Müzli szelet, vagy egyéb. = előtt pár perccel indulunk, ha még éhes bemegy a pékségbe vesz magának valamit. Ha nem egyenesen a suliba megy. Mivel nagyon korán beér ott van ideje órák előtt enni, inni valamit. Tízórait, ebédet, uzsonnát kap ott. Nekem muszáj korán elindulnom, hogy beérjek dolgozni, ezért alakult így. 9 éves.
2015. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Még nincs gyerekem, de nekem így volt:

Anya előző este kikészítette a ruhámat. Apa 6-kor (vagy egy kicsit korábban, nem emlékszem pontosan) keltett először és kb. 10 perc alatt elérte, hogy kimásszam az ágyból. Pelyhet ettem reggelire, azt magamnak csináltam, mert meggyőződésem volt, hogy csak én tudom, hogy mennyi tej kell a pehelyhez. Bevettem a gyógyszerem, amit apa készített ki. Fogat mostam, felöltöztem, fésülködtem. Általában lassú voltam és hogy ne késsünk el apa megcsinált helyettem dolgokat, például rámadta a pólót vagy bekötötte a cipőt. 6:40-kor indultunk apával a buszmegállóba, de ő nem várta meg velem a buszt, mert ment dolgozni.

2015. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!