Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 9 éves kisfiúval érdemes...

9 éves kisfiúval érdemes Dragon Ball Z-t nézetni, hogy megszeresse a tesiórát és a kondizást?

Figyelt kérdés

A fiam elég mozgékony a szabadidejében (pl. vidéken szeret fára mászni stb.) viszont a suliban mindig valami kifogást keres, hogy ne kelljen tesiznie, nem szereti a szervezett gyakorlatokat és a gyúrást.


Van ez a Dragon Ball Z nevű rajzfilm. Tele van fantasy elemekkel, de kihangsúlyoza, hogy a rendszeres, kemény edzés meghozza a gyümölcsét. Én gyerekként néztem a TV-ben ezt a mesét és engem inspirált arra, hogy odafigyeljek tesi órán, eljárjak úszásra, konditerembe stb.


Szerintetek, ha nézetném a fiammal, kedvet kapna az edzésre? Mert most kicsit olyan, mint Son Gohan a DBZ elején :)



2016. márc. 31. 11:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

"pedig már felsőtagozatosak voltunk"


az igen, öcsém :D az gáz, hogy mi már egyetemet is elvégeztük egyik barátommal, és most úgy 70 %-ban csak a dragon ballról beszélünk egymással? XD

2016. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!