Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisfiamnak most lesz 8....

Kisfiamnak most lesz 8. Szulinapja. Milyen sutemenyt vigyunk be? Egy torta? Vagy apro sutik? 17fo, es nincsenek allergiasok az osztalyban,

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hogy tudnak tortázni? van kéznél tányérkészlet? akkor simán.

ha külön étkezője van a sulinak (nálunk ilyen), akkor aprósütit. mondjuk a muffin tök jó lehet, több ízben tudtok készíteni, így válogatni is lehet, a gyerekedébe meg bele tudsz szúrni egy 8as gyertyát :)

2016. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
szerintem muffin lenne a legjobb, valamilyen csokis biztos nyero otlet, azt szeretik a gyerekek. rakhatsz bele meg aszalt gyumolcsot is.
2016. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten szülinapi, de az én lányom, palacsintát kért, hogy azt szeretne vinni. Végülis miért ne, kaptak 60 db palacsintát, állítólag pillanatok alatt elfogyott.
2016. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Eszter76 ***** válasza:
100%
Feltétlenül kérdezd meg a suliban, ha sütni akarsz, hogy vihetsz-e házisütit! Egy csomó helyen nem engedik, csak a boltit - mert elvileg ÁNTSZ előírás... van, ahol szemet hunynak, de jobb biztosra menni, mert abból nagy szomorúság lenne, ha visszafordítanák a sütit!
2016. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar megkerdeztem, lehet mindent vinni csak habos tejszines dolgokat nem. Sport szelet sutire gondoltam, es sajttal toltott kiflikre :)
2016. ápr. 27. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Csokitorta, muffin, piskótatekercs, keksztekercs, hólabda.
2016. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Bp. meg Érd) már jó ideje tilos bárminemű otthon készült élelmiszert bevinni, függetlenül attól, h. tartalmaz-e nyers alapanyagokat, mint pl. szendvics, fr. salátában a házi majonéz, kókuszgolyó, tejszínes-tojáshabos dolgok, stb., de még a 170-80 fokon sült pogit sem, pedig az tényleg nem romlandó...
2017. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!