Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Normális viselkedes ez egy...

Normális viselkedes ez egy 8-9 eves gyerektol? Ennyi idosen tudnia kellene mar az alábbi dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem akarok jonni azzal, hogy bezzeg az en idomben, nem is emlekszek mar olyan nagyon milyen gyerek voltam stb. De a lanyom ugy kezeli a felnotteket mintha a haverjai lennenk. Mintha nem erezne kulonbseget gyerek es felnott kozott. Ha valaki ismerosunk eljon teljesen ugy viselkedik, mint egy 4 eves, nem lehet leloni. Folyamatosan beszel, ugral, ket szot nem lehet tole nyugodtan beszelni. Ha raszolok tart kb 2 percig, aztan folytatja. A legrosszabb, hogy szemtelenkedik is amit o viccesnek tart, sokszor az ismerosok is, csak az a baj hogy nem tudja a hatarokat. Tegnap mar kiverte a biztositekot. Tobbszor leallitottam, hogy maradjon mar kicsit nyugton,mert a sajat hangom nem hallom tole. Erre beszolt az ismerosomnek, hogy "Te szoktal parfumot hasznalni? Igen... Akkor miert vagy ilyen budos" Nem szoktam bantani, de eldurrant az agyam es kapott parat...amit persze megbantam kicsit... szerintetek ennyi idosen mar tudnia kell(ene) hogy mit mondhatunkb es mit nem, meg ha igaz is? Hiaba probalom magyarazni neki, hogy a felnottekkel nem ugy kell viselkedni mint a haverjaival nem erti meg. Valamint kerdeznem, hogy magazodni mikortol kell tudniuk? Olyan fura, hogy az oviba is, iskolaba is tegezodnek a tanarokkal is.
2016. jún. 15. 15:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Anyanak nem csak a szaja jar, hidd el kapott utana erte, de sajnos kifogytam az eszkozokbol, mert nem hasznal nala semmi.
2016. aug. 27. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!