Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős, kisiskolás gyerekek...

Elsős, kisiskolás gyerekek járnak melegítő nadrágban iskolába?

Figyelt kérdés
Minden erőfeszítésem ellenére sem tudok rá normális nadrágot erőltetni, gombosat pedig egyáltalán nem... Már otttartok, hogy elég nagy dolog az iskolakezdés, ne stresszeljem már ezzel a nadrággal, hát menjen egy normális, kultúrált melegítőben. Mit gondoltok? Mások járnak így?
2016. aug. 5. 16:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
Én negyedikes koromig csak melegítőt voltam hajlandó felvenni, nyáron meg szoknyát (lány vagyok persze). Ez 2004 és 2008 között volt, akkor teljesen elfogadottnak tekintették. Szerintem nem is szabadna gyerekekre farmert adni, nehezen mozognak benn és kényelmetlen is.
2016. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Kisfiam már idén nagy csoportos korában sem volt hajlandó melegítő nadrágot felvenni. Pedig olyan vagányakat lehet venni. Csak kirándulásra veszi fel a melegítő nacit. Bár mindég olyan farmert próbáltam neki venni ami kényelmes.
2016. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%

„egy normális, kultúrált melegítőben.”


Linkelnétek egy képet, milyen egy „normális, kulturált melegítő”?

Nem kötözködni akarok, csak nem tudom elképzelni (a melegítő nekem is csak sportoláshoz/otthonra passzoló ruhadarag, pedig nem vagyok sznob ilyen téren).

2016. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Mitől ne vehetne fel egy elsős kisgyerek ilyesmi nadrágot? A farmernél jóval kényelmesebb.

2016. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
2016. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%
Menjen nyugodtan melegítőnadrágba. Ha kicsúfolják az iskolatársai, másnap már ő fog sírva könyörögni a normális nadrágért.
2016. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó: miért csúfolnák ki? Maximum az olyan szülők gyerekei csúfolodnak, mint amilyen te vagy, viszont az ilyenek meg belekötnek a farmernadrág szabásába meg színébe is, úgyhogy teljesen mindegy. Aztán lehet nyugodtan lepontozgatni.
2016. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen kisgyerekek sok minden miatt csúfolják egymást, de olyat még nem hallottam, hogy a ruha váltotta volna ki a csúfolódást. Ők még nem azt nézik, hogy milyen ruha van a másikon. Kiéve, ha azon valami felkapott mesefigura van. De teljesen mindegy nekik, hogy az most egy farmeron van, vagy egy melegítőnadrágon van. Nekem személy szerint meg fontosabb a gyerekem kényelme, minthogy ráerőltessek egy farmernadrágot egész napra. Még egyszer sem szólták meg miatta. Csak a felnőttek olyanok, hogy ilyen miatt lenézik a másikat.
2016. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%

Én csak a magam nevében tudok beszélni,meg a most másodikos öcsémében.

Én soha nem jártam suliba melegítőbe,valahogy kényelmetlenül éreztem magam benne a többiek között. Nálunk sem járt soha senki.

Öcsém viszont most is melegítőbe jár,de a normális fajtából. Náluk is csak pár fiú hord melegítőt,anya jövőre már farmerben akarja járatni,azt mondta.

2016. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Most lesz elsős a lányom,útálja a farmert,sose vette fel..Pont gondolkodtam rajta hogy vegyek e neki..De nem fogok,leggins ,és szabadidő alsókat kap,amik kényelmesek a suliban.
2016. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!