Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős, kisiskolás gyerekek...

Elsős, kisiskolás gyerekek járnak melegítő nadrágban iskolába?

Figyelt kérdés
Minden erőfeszítésem ellenére sem tudok rá normális nadrágot erőltetni, gombosat pedig egyáltalán nem... Már otttartok, hogy elég nagy dolog az iskolakezdés, ne stresszeljem már ezzel a nadrággal, hát menjen egy normális, kultúrált melegítőben. Mit gondoltok? Mások járnak így?
2016. aug. 5. 16:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
Aki a gyereket melegítőben engedi az iskolába az mahpga is abban megy dolgozni?
2016. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6-7 éves kisgyerek jatszik meg rohangál a napközben. Nem kínoznám farmernadrággal, ígyis elég kényelmetlen lesz neki délelőttönként a párban ülni.
2016. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: *a padban.

Alkotott az automatikus helyesírás ellenőrző

2016. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%
A fiam iskolájában (Budapest, Csepel) az alsósok sincsenek szabadidőnadrágban. Ugyanebben a kerületben egy másik iskolában dolgozom, ott a gyerekek kb. fele visel melegítőt, nem számítva a szoknyás kislányokat.
2016. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam ilyenekben jár:

[link]

K7yOWFwd5A3gIGW-k2ZZsYRdLfnZN4iOnmlA/photo/AF1QipNd2DJTlcvGNn6L1kolW46D5ixxJHu97je0pL90?key=LVhzdHNERVlMWUxkd1hnVmhfTk9NZ3lKY2ZCWVhn

2016. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

A 2. nem lett jó:

[link]

2016. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyérelműen abban járjon, amit szívesen visel. A lányom pl utálja az olyan nadrágot, aminek az ülepén a varrás, ahol a négy rész összeér, egy nagy bütyök. Hát olyat adok rá, amit szeret. Bent meg úgyis mindig cicanadrágban van. Tiszta, rendes, nem? Akkor legyen abban.
2016. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 éves leendő iskolás fiam sem konfekció :), a gombos nadrágok többsége, hiába kilométer hosszú a szára, nem megy rá, vagy nyomja, próba nélkül (ahogy egyszerűbb lenne vásárolni) nem is merek neki venni, hiába tudom a méretet. Sokszor sötét egyszínű melegítőket hord, de kényelmesek és nagyon csinosak még (csak vadászni kell és drágák) a gumis derekú farmerek és a gombbal felhajtható szárú vékonyabb/vastagabb vászon nadrágok (alias cargo vagy chino).
2016. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!