Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők. Mit szólnátok, ha a...

Szülők. Mit szólnátok, ha a gyereketek tanítónője ilyen képet tenne ki közösségi oldalára?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 10. 15:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%

Hát, meglepődnék, mert az egyik túlsúlyos, a másik meg ötvenes... :D De ezzel a képpel semmi gond nincsen, szeptemberben megemlíteném a tanítónéninek, hogy látom, neki is legalább olyan jól telt a nyara, mint nekem. ;)

Ne legyünk már ennyire angolkisasszonyok...

2016. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok maradi, de csodálkoznék.
2016. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%

Mi is itt a probléma? Meztelenül van? Nem. Csinál bármilyen botrányos dolgot? Nem.

Nem is értem, mi ezzel a gond, komolyan.

2016. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
38%

Az addig oké, hogy levetkőzik, persze menjen strandra, azt csinál szabadidejében amit akar.


De ezeknek a képeknek mi értelme? Komolyan mint egy 15 éves csitri. Így akar magának hapsit fogni? Vagy azt akarja hogy irigykedjenek rá?


Sose értettem ezeket a képeket. Szerintem egy normális ember alapból nem posztol ilyeneket. Akkor egy tanár? Neki kellene példát mutatnia. Sőt akárki vissza is élhet vele. Ha valamelyik kollega látja, ő vajon mit gondolhat róla?

2016. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
65%
Igazából semmit,de nekem eszem ágába nem lenne bikinis képet posztolni magamról,és nem azért mert prűd vagyok (hiszen tulajdonképpen ezen semmi megbotránkoztató sincs) hanem mert vannak foglalkozások amikhez ez (hülyén fogalmazva) nem illik.És a tanár is ilyen.
2016. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
35%
A nyár hangulata ez egy tanárnak? Miért fontos ilyen képet világgá kürtölni? A tágabb család elé sem tenném ki...
2016. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
44%

Azt gondolnám, hogy egy éretlen tini szintjén van és erősen kételkednék benne, hogy tanárnak való.

Érett felnőtt nem tesz fel ilyet magáról.

Mert ez nem a táj, nem a nyár, nem az életérzés, hanem "nézzétek a csöcsöm, hasam, combom, vénuszdombom...".

2016. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%
Nemigen érdekelne. Ha a gyerekemről tenne fel valami "gázos" képet, az jobban zavarna.
2016. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
19%

Nem is látszik még az arca sem, mi ezzel a gond? A mi tanítónénink is tett fel fürdőruhás képet a FB-ra, hát most mit mondjak erre.

Az jobban zavart, hogy olyan kommenteket is feltett, miszerint siralmas, hogy a mai szülők nem tanulnak otthon a gyerekeikkel, meg ilyenek. Ezt én szóvá tettem neki, letörölte, de utólag már bánom, hogy nem az igazgatónőnek szóltam. Mellesleg az igazgatónő nem jelölt vissza.

2016. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
80%

off.

Kedves 19-es.

"siralmas, hogy a mai szülők nem tanulnak otthon a gyerekeikkel"-ezzel mi a probléma?

Sajnos sok szülő van,aki tényleg elhanyagolja a gyerekét,pedig igényelné azt,hogy foglalkozzanak vele.Ilyen nagy létszámú csoportokban a tanárnő se tud mindenkivel egyenként foglalkozni.Szerintem nincs azzal semmi gond,hogy ezt szóvá tette.

Nyilván akinek nem inge az nem veszi magára

2016. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!