Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők. Mit szólnátok, ha a...

Szülők. Mit szólnátok, ha a gyereketek tanítónője ilyen képet tenne ki közösségi oldalára?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 10. 15:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
77%
Én azt sem értem, miért kell a tanárnő privát oldalát szülőként követni? Engem az érdekelne csak, hogy az iskolában hogyan viselkedik, mit közvetít a gyereknek. Hogy a nyaralása alatt milyen bikini van rajta... rá sem keresnék az oldalára.
2016. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
72%
Na igen, ez nekem is magas.... Nálunk a tanárnak van külön privát és tanári oldala is. Eszembe nem jutna privaton bejelolni
2016. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%

Te is olyan szülő vagy, mint akivel nekünk volt problémánk.

Érettségi után összejöttem a tanárommal (8 év van köztünk). Október környékén párom kirakott facebookra egy közös képet rólunk profilképnek, mindketten rendesen felöltözve, egymást átkarolva pózoltunk egy szökőkút előtt (semmi puszi, mosolyogva a kamerába nézve).

Egy szülő betelefonált az igazgatónak, hogy felháborító, hogy XY(párom), milyen képet tesz fel a közösségi hálóra.

2016. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem tetszene, 15 éves éretlen kislányok és önelégült ostoba libák tesznek ki ilyen fotókat. Nem hiszem, hogy beírattam volna egy ilyen lány osztályába, mert elég jó radarom van az ilyesmire. Majd meglátjuk, ha akkora lesz a gyerekem. Egyelőre bölcsi, most épp az zavar iszonyúan, hogy a gondozónők iszonyatos helyesírással posztolgatnak rendszeresen. De tényleg minősíthetetlen. Nagyon rossz érzés. de mivel tudom, hogy szeretik a fiamat, jól gondját viselik, ezért elnézem nekik.


Ha ez a kislány amúgy jó tanítónéni hát akkor had tegye ki a ...-ját a FBra.

2016. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
52%
Nem tetszik,és nem azért mert egy fapi.a vagyok,de normális értelmes nő minek posztol ilyet? Hú nézzétek milyen jó csöcsöm,testem meg stb van,vagy ennek mi értelme? Tinik posztolnak ilyet,azoknak még elnézhető.50 éve a pedagógus még értékeket közvetített,ma meg a testét mutogatja...majd a fiúk jól kibeszélik,milyen jó csöcse van a Márti néninek...gáz.Mellesleg,a lányom mindkét bölcsis gondozója bejelölt anno,az oviban 4-ből 3 óvónő,sőt még az a dajka is,amelyiket nem is ismerem,csak köszönni szoktunk egymásnak.Úgyhogy erről ennyit.És én pont nem posztolok magamról bikinis képet,mert nem szeretném ha úgy beszélnének a hátam mögött,hogy na a Katika anyja hogy ki van varrva,meg piercing van a köldökébe,meg szilikon a csöcse.Mióta anya lettem,azért nekem van egy határ!
2016. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Szaniszlo Ferenc válasza:
51%
És mi lenne, ha megtudnád, hogy a tanítónő esetleg homoszexuális? Vagy mondjuk még tetoválása is van. Netán néha még alkoholt is iszik.
2016. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%
Semmit.Ezek normális dolgok,de nem arra valóak hogy interneten mutogassuk.
2016. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
39%
Nem gáz a kép,egyébként jó alakja is van így első látásra,de nem tudnám komolyan venni mint PEDAGÓGUST egy ilyen után.
2016. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%
Semmit, mivel nem ismerősöm. Ha beszélni akarunk a gyerek miatt, ott a telefon és a fogadóóra. A magánélete nem tartozik rám, nem is érdekel.
2016. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
62%
Személyes véleményem, hogy nem túl ízléses, ha bárki is az intim testrészeit az interneten plakátolja ki, de ez semmiben sem befolyásolja azt, hogy hogyan tanít az adott ember. Lehet ettől jó tanító vagy rossz tanító. Azért jobban belegondolva, tartanék tőle, hogy az értékrendünk nem annyira találkozik.
2016. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!