Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az mire utal, ha az iskola...

Az mire utal, ha az iskola kapujára ki van írva, hogy a szülök ne jöjjenek be az épületbe, hanem kint várják meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem is értem, honnan tudja a gyerek, hogy megérkeztem? Miért nem mehetnek be a szülők az épületbe?
2016. aug. 27. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, nalunk is ez volt a hazirend, de bejottek a szulok es sosem volt belole problema
2016. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Amugy meg onnan tudja hogy ha vege az iskolanak, akkor kimennek szepen az epulet ele, mivel nem tartozkodhat bent, ha mar nincs oraja/napkozi. Ez nem az ovoda, hogy addig vigyaznak ra, amig nem mesz erte. Hamarabb meg akkor sem mehet el, ha te mar ott vagy.
2016. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mehetnek be, hogy idegenek se mehessenek be, Biztonság. A gyerekeket 4-kor kihozzák a tanítónők. Ha nem érsz oda, akkor pedig szólsz a portaügyletesnek, aki beszalad, és kihívja neked a saját gyerekedet az ügyeletből.
2016. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan csak arra utal, hogy nem engednek be tobbszaz jott ment idegent minden delutan az iskolaba. Nyilvan nem varhatjuk el a portastol, hogy minden kisgyereknek ismerje a szuleit. A gyerkoc onnan fogja tudni, hogy ott vagy, hogy amikor a tanito kiviszi az osztalyt az iskola ele, akkor meglat es kesz.
2016. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhol így van. Még jó h több száz szülő nem járkál be nap mint nap az iskola épületébe. Így biztonságos. Ennyivel bárki bemehetne és járkálhatna az iskolában és bármit lenyúlhatna stb.
2016. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Mikor ált. iskolás voltam, időnként volt egy-két szülő, akik bejöttek cirkuszolni, hogy megverik a tanárnőket, meg a többi gyereket. Ezért az ilyen esetek után bevezették, hogy akkor az nem lehet bejönni, de valahogy mindig elmaradt ez a szokás. Egyébként kis iskola volt, az alsósok 100-150-en voltak meg a felsősök is, de teljesen külön épületben, udvaron. Portás nem volt, vagy a gyerekek voltak a portások, de egyébként most sincs.
2016. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi most vidéki kisiskolába járunk, és ott simán bemehetek a gyerekkel reggel, meg délután is bemegyek érte, és ha kérdésem van, akkor meg tudom beszélni a tanítónővel. Ezért volt ez nekem fura.
2016. aug. 28. 18:28
 8/12 A kérdező kommentje:

2-esnek:

4-ig napközi, addig nem lehet elvinni a gyereket elvileg. 4-től 5-ig ügyelet, kb. fél 5-re érnék oda, de forgalomtól függ, tehát nem lehet, hogy 4 után kicsapják a gyereket az iskola elé, és aztán ott várja a szüleit, mert már vége van a tanításnak. Furcsa lenne.

2016. aug. 28. 18:30
 9/12 anonim válasza:
35%
Ez érdekes, miért kell egy iskolás gyerekért elmenni az iskolába nincs neki lába?
2016. szept. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez milyen vicces hozzáállás, de tényleg. Arra nem gondoltál, hogy esetleg egy vidéki gyerek a közeli nagyvárosba jár iskolába? 2-szr kéne átszállni, hogy hazaérjen, egy elsős gyerek ahhoz még kicsi. De még a páromért is elmegyek kocsival egy ilyen szituban, nemhogy egy gyerekért.
2016. szept. 4. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!