Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti mit tesztek/tettetek el...

Ti mit tesztek/tettetek el emlékbe a iskolás holmik, könyvek közül?

Figyelt kérdés

Lomtalanítok a gyerek íróasztalánál, a fiókjaiban az 1-2. osztályos holmija van még. Gondoltam, elteszek emlékbe néhány dolgot: az első írás- és matekfüzetét, az olvasókönyvét, tájékoztatófüzetet, 2. osztályból a tájékoztatóját. Vagy még valamit? Vagy már ez is sok?

Ti hogy csináltátok?


2016. szept. 9. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
MIndegy, mit teszel el, idövel rájössz, hogy csak helyet foglal, soha nem nézi meg senki az életben többé.
2016. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, megpróbálom más szögből megközelíteni: Én felnőttként legszívesebben az ellenőrzőket nézem vissza, így azt a helyedben mindenképp eltenném :) Vannak könyveim, füzeteim, pár hónapja a kukában landoltak, mert semmi nem fűz hozzájuk. Illetve szívesen megnéznék egy akkori órarendet, lenyomata annak, hogy teltek a napjaim. Sajnos az nem maradt meg...
2016. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
anyum csak az ellenőrzőket tette el, azokat a mai napig elő tudom szedni, és örülök, mert majd a gyerekem orra alá tudom dugni, hogy nézd, anyádnak is ment :)
2016. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak az ellenőrzőim vannak meg.

Pedig nagy gyűjtögetős vagyok.

Azt mindenképpen megéri eltenni

2016. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ellenőrzők, olvasókönyv, elsőből a matek- és írásfüzet, ennyi elég sztem
2016. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezeket nem a szüleim szelektálták ki, hanem megkérdezték hogy nekem mi fontos és azt megtartottuk. Ez idővel csökkent, most hogy érettségiztem az általános iskolás cuccaim közül a szép könyvek és az érdekes füzetek, ellenőrzők, rajzok vannak meg. A középiskolás dolgok még szelektálás előtt vannak, de főként azért mert kisebb tesóm van, akinek még lehet van közte hasznos dolog, sőt a 11-12.es dolgaim közül még nekem is kelleni fog néhány dolog.
2016. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Találtam néhány oklevelet még, azt hozzácsaptam, de a többi megy a hulladékgyűjtéshez majd.

Az órarend jó ötlet, szerencsére benne van a tájékoztató/ellenőrzőben, így az is megvan.

Köszönöm a válaszokat! Szép napot! :)

2016. szept. 10. 06:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 44 éves leszek,a legnagyobb gyerekem 24 múlt....nekem a kidolgozott érettségi tételeim, üzenőfüzeteim,ellenőrzőim vannak meg.Mivel oda volt/van beleírva az órarend,az is megvan.Dobozban vannak órai levelezések is.A nagy fiamnak szintén ezek vannak eltéve.A középső tavaly volt elsős,még füzetek,könyvek is vannak "a nagy" dobozban,de idővel majd kikoptatom,és csak a lényeg marad.
2016. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a táskáját tettem el, minden mást kidobatott a fiam első osztályból, mert nagyon rossz élmény volt neki, nem véletlenül váltottunk sulit első osztály után.

A másodikos könyvei-füzetei még megvannak, de szerintem maximum egy-két füzetet teszünk el, meg a féléves bizonyítványt (tájékoztatót nem használnak, mozanapló van csak), a többi kuka. Ha mindent eltennénk, egy idő után nem férnénk el a cucctól... Pedig amúgy én szerettem a saját régi könyveimet is kézbe venni 5-10-20 évvel később, de anyám is kidobta őket nemrég, mert nem tudott már hová pakolni tőlük.

2016. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!