Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nagyon vékony, elsőbe készülő...

Nagyon vékony, elsőbe készülő kislánynak milyen anatómiai iskolatáskát?

Figyelt kérdés
Eredetileg Budmilt akartam, de olyan szélesnek, nagynak tűnt a törékeny lányomon. Nektek mi vált be ilyen alkatú kisgyereknek? Tartósat keresek, ami alsóban végig jó, és olyat, amibe azért belefér minden.

2017. ápr. 10. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mikor fiam elsős volt kapot egy hagyományos téglalap iskola táskát 2 évig hordta utána több lett a könyve igy lecseréltük 3.osztályban kapott budmil iskolatáskát,3 évig hordta most egy puma hátizsákja van .


Vegyél neki egy könyebb iskola táskát.

2017. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vennék drágát, mert lehet hamar tönkremegy, meg jövőre úgyis másik táska kell, mert más figura lesz a menő.

Szeirntem sok szülő inkább viszi a táskát a gyerekének, így tök mindegy milyen kidolozású. Persze legyen kemény háta stb. de drága anatonómiai táskának nem kell feltétlenül lennie.

2017. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Év elején kezdte az elsőt a lányom,ő is kis vékonyka,és alacsony. Sok üzletet végig jártunk,a-tól z-ig szinte mindent megnéztünk,kezdve itt a budmiltól,adidas...szinte tényleg mindet. Nem találtunk olyan táskát ami jó lett volna neki méretileg tökéletesen. Aztán a westendben bementünk egy boltba,már nem is tudom melyikbe,ahol 2 táskát vettünk neki. Az egyik vázas,ha belerakod a táskát tudod húzni,de ki is lehet belőle pattintani,akkor meg a hátán hordja. Ez sem tökéletes,de mivel én viszem a suliba és én is hozom,így keveset van a hátán akkor is ha ritkán leveszi a vázról. Egyébként általában húzza. És még vettünk neki egy hátizsákot is. Mivel ez kicsit kisebb,mint egy sulitáska,a holmijai beleférnek de mégsem olyan kaliberű,ezért pont illeszkedik a hátára,ez nem nagy neki. Szereti mind a kettőt,váltogatni szokta. Ha már olyan 4-5-es lesz akkor szeretnék venni neki egy Nike táskát. 26/N
2017. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha hazaviszi a könyveket, kell a nagyobb. Ha nem , kisebb is jó.
2017. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy vittem a táskát helyette. Odafele is, meg visszafele is. Mert nem hazudok lemértem és volt, hogy elérte a 10 kilót. Pedig egy nagyon könnyű táska volt. Igaz,ez 10 éve volt, nem tudom azóta milyenek a tankönyvek. De én frankón sírva fakadtam, hogy minden tárgyból 2-3 könyv, füzetek, uzsonna, tornacucc stb és semmit nem lehetett bent hagyni.
2017. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!