Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ki ad felmentést futásról?

Ki ad felmentést futásról?

Figyelt kérdés
Kislányom ősszel kezdi az iskolát. Asztmás, van egy kis alkati eltérése, abszolut nem bír futni, max pár métert. Kitől kaphatok igazolást? Háziorvos, pulmonológus, iskolaorvos? Köszönöm
2017. máj. 3. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem bízzuk rá a szakorvosokra, hogy mi használ a gyereknek és mi nem. Attól, hogy valakinek elég volt pár hét a friss levegőn, nem biztos, hogy ez univerzális megoldás. Gondolom, ezért is lehet, hogy az orvosi végzettséghez nem elég az internethozzáférés.
2017. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Valóban 11-es....viszont szerintem az is felháborító, hogy egy szülőnek az a megoldás, hogy felmentést szerezzen és elkönyveli, hogy NEM BÍR futni asztma miatt. Nyilván azt nem írta le a kérdező, hogy mit takar a "kis alkati eltérés"...de a fokozatos, orvosi felügyelet mellett elkezdett terhelés (sport) a legtöbb esetben csodákra képes.
2017. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát ez a felmentés tényleg egy hülye dolog! El kell vinni normális orvoshoz (magán orvoshoz) és elkezdeni lassan valamit csinálni. Én is ilyen voltam hogy soha nem akartam torna órára menni 20 éves koromra kövér lettem nem bírtam dolgozni rendesen, a seggemen vettem a levegőt 3 lépcső után és most jöttem rá arra hogy nem kibas zás a torna óra. Ha most vissza mehetnék az iskolába akkor nem csak hogy minden torna órán tornáznék hanem minden szabad időmben ott tölteném a torna teremben. Ott van a bordás fal gyűrű minden most meg 30 éves fejjel ezekért a dolgokért fizetek.
2017. nov. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!