Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Aki a tescoba vett anatómiai...

Aki a tescoba vett anatómiai iskolatáskát meg van elégedve vele? Strapabíró?

Figyelt kérdés
Ősszel elsősök lesznek ikreink.Még tavaly iskolakezdés után megvettük nekik az iskolatáskát mikor le volt árazva.Karton PP márkájú.Most vettük elő mikor megmutattuk nekik.De most ahogy nézem itt a neten nagyon sok féle táska van és nem vagyok benne biztos hogy jól döntöttünk.Olyan nagynak tűnik rajtuk.Mondjuk ők amúgy is kis vékonykák.
2017. jún. 7. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tescoba ilyen minnie táskát vettem amikor ősszel elkezdték kiárusítani állítólag valami 18000ft volt,de 3000-ért nem hagyhattam ott :)

Van olyan nap pl szerda amikor kevés a cuccuk így akkor azt a táskát kapta mert kisebb az alap táskájánál, kb 4 hónap alatt a cipzár cipzár már tönkre is ment...hozzák viszik állandóan a cuccot és van is bőven nekik,így egy alap átlagos napnál kicsi az a táska. Most másodikos szóval 2 éve nyúz egy Baggymax táskát (ami csak addig tűnik nagynak ameddig egy normális napra nem pakolunk be és ez elsőbe is így volt). Jelenleg is ugyan az a baja mint tavaly év vége felé volt,hogy már ideje lesz a mosásnak :) Alsó tagozatra terveztük és remélem még kibírja a maradék 2 évet.

2017. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is az akciós Tescos táskával vágunk neki az iskolának szeptemberben. Szerintem nekünk nem lesz kicsi, mert ők nem hozzák majd haza a könyveket.
2017. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is tescos taskasok vagyunk.8-9000 ert vettuk.

Volt mar tapasztalatom 20+ ezressel(rossz)igy nem akartam ujra annyit kolteni.

Elsos kisfiam hordja.idaig birja.szerintem a kovetkezo evet is birni fogja.

Semmi baja.kicsit koszos :D

Arra,hofy a gyerek mindenhova letegye,ossze pudingozza,lekvarozza az uzsival arra pont jo.es melle meg a konyveket is elnyeli.

Amugy az en kisfiam is alacsony,vekony gyerek.nem tul nagy ra.a nagyobb elso 20+os taskaja meretesebb es kenyelmetlenebb volt.

2017. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi is tavaly ősszel megvettük az unipap ikolatáskát a gyereknek (5ezer körülre volt leakciózva). ismerős is vett ugyanolyat, csak ők már idén is használták, láthatóan strapabíró, ránézésre nem tűnik úgy, hogy elnyűtte volna a gyerek.

mondjuk azt nem vettem számításba, hogy az enyém gyerek kifejezetten töpörtyű :o de majd felnő a feladathoz. néha már mamához abban vitte hétvégi alváshoz a cuccát, és piszok büszkén cipeli :)


a suliban amúgy azt mondták, tök mindegy a táska, kb csak pénteken pakolnak bele az uzsisdobozon és a kulacson kívül mást is.

2017. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!