Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők, ti elfogadnátok, hogy...

Szülők, ti elfogadnátok, hogy olyan alsós tanítónénije lenne a gyereketeknek aki igazából transzszexuális nő, férfiból nő lett, vagy nem fogadnátok el?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 18:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
En el. Nem ez alapján kell megítélni szerintem, gyakorlatilag "szakmai a kapcsolat". Nyilván a gyerekeknek nem is szabadna ezt tudni.
2017. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen ember nem is lehet pedagógus.
2017. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Ha külsőleg teljesen nő a megjelenése, nőiesen öltözködik, akkor miért ne.. :) Számomra az a legfontosabb, hogy a gyermekeimet megfelelően tanítsa. Az most, hogy milyen nemű az illető, nem érdekel. (Sajnos nálunk nincs egyetlen egy férfitanár sem az iskolában, pedig nagyon kellenének.)

Szerintem ez nem probléma. Miért, nálatok van probléma belőle?

2017. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%

2# miért ne? Bar valahogy azt tudom kepzelni, h nem veszik fel dolgozni, de sztem a sulit azt elvegezheti siman.

Nem igazan akartam magam sose férfivel alakitani igy aztan nem is tudom a jogi hátteret vagy a következményeit, de gondolom a pedagógus allasok betoltesehez kell erkölcsi azt meg attol, hogy nőként el, megkapja. Vagy nem? Nem tudom. Bocs hogy kérdeztem a kérdés alatt.

2017. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
amennyiben női neve van hivatalosan, akkor senkinek semmi köze nincs hozzá, hogy hogy néz ki, még ha férfinak néz ki is!
2017. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%
Kösz, nem!
2017. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen elfogadnám, ugyan olyan nő mint aki biológiailag annak született. Ettől nem lesz senki rosszabb ember.
2017. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ismerve a hazai helyzetet.A magyarországi transzszexuális nők 80 százaléka bánja a mütétet. Már találkoztam kettővel is, hát még a gyerekem közelébe se szeretném tudni azokat a lelki betegeket Lehet lepontozni, persze, mert így leírva, ők is normálisak, ugyanolyan emberek, mint más. Csak nem itthon, annyi lelki sebet szereznek a titkolózással, bántásokkal, előítéletességgel, hogy teljesen eltorzulnak lelkileg.
2017. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
88%
Ha nőnek néz ki akkor persze, de ha nem, és a gyerek nem ijed meg tőle akkor is.
2017. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem ezen múlik, ha jó tanító, emberileg normális, akkor persze. Az elején talán jobban figyelném, hogy biztosan normális-e a gyerekekkel, a megnyilatkozásaival nem zavarja-e meg a nemi identitásuk alakulását.
2017. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!