Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
júl.27 volt az utolsó mensesem első napja, 35-38 naposak a ciklusaim. a nőgyógyászom azt mondta lát petezsákot, de elvan laposodva, és nincs benne embrió, tegnap előtt hívtak vizsgálatra ismét, illetve kaparásra, de aznap ultrahangon ezeket az eredményeket kaptam. GS: 14*9 mm, CRL: 4,2 mm vitalitás:jelenleg nem detect. szikhólyag 2,7 mm uterus környezetében kóros nem ábrázolódik. volt valaki hasonló helyzetben? pecsételtem progeszteront kellett rá szednem, de azt abbahagyatták.Tegnap pedig nagyon erős görcsöléssel megjött a vérzésem, a görcsölés azóta sem nagyon szűnik, hol erősebb hol gyengébb, a vérzésem állagos erősségű mensesnek felel meg, viszont ma már nagyobb alvadt darabok is voltak benne. Szerintem most vetélhetek elfelé. Az orvosomat hívtam, azt mondta ha nagyon erős a vérzés és nem múlik akkor menjek a sürgősségire. Ha egy normál menses meg ráérek hétfőn reggel és addigra hátha kitisztulok, ha meg nem akkor megkapar.

2017. szept. 30. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló esetben. Igen, ez vetélés lesz.

Ekkora méretű petezsák ha távozik, azt észre fogod venni. Nekem 12 mm-es volt, nagyon erős vérzés kíséretében távozott.

Sajnos műteni kellett, mert a petezsák távozása után is erősen véreztem.

2017. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. szept. 30. 13:56
 3/4 A kérdező kommentje:
A nagyon erős vérzésnek mi minősül, mert én is vérzek, nem kicsit, mint egy átlag menstruáció
2017. szept. 30. 13:58
 4/4 A kérdező kommentje:
hétfőt ha megvárom lehet nagyobb baj?
2017. szept. 30. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!