Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hány tanuló van a gyermeked...

Hány tanuló van a gyermeked osztályában? Ha sokan vannak érzed a hátrányát?

Figyelt kérdés

Suliváltást tervezünk,4-es a lányom. Ez volt az az évfolyam,amikor változtatták a tankötelezettség szabályait. A mostani osztályban 16-an vannak,ebből 4 SNI-s.

A tervezett intézmény 4-es évfolyamaiban 27-30 fő van. Ha tetszik az intézmény és a tanítók,ez ne tartson vissza? 😕

Az új osztályban a lányom lenne a 28. 3 SNi-s tanuló van.

Az én gyerekkoromban simán működött,33-an voltunk.



#SNI #osztàlylétszám
2017. okt. 19. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

14en vannak egy osztályban ebből kettő sni-s kisgyerek.

Alapítványi suli idáig nagyon tetszik, hogy kevesen vannak. Nem gyűjtőiskola, de mégis vannak pokoli rossz gyerekek.

Nem hinném jobb ha sokan vannak egy osztályban, több gyerek több gond

2017. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

2. osztályos, 14-en vannak az osztályban, nincs köztük problémás gyerek, bár nem tudom mit jelent azt SNI.

Simma állami iskola.Szeretem.

2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

az sni-az sajátos nevelési igényű.a btm pedig beilleszkedési,tanulási,magatartás zavar.sajnos egyre több ilyen van

a kérdésre válaszolva 19fő

2017. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm.Olyan gyermek van, egy kisfiú, aki kétszer járta az első osztályt, most másodikban sem "remekel", mindenből 1-est kapott eddig.Magatartása rendeződött.

#2 voltam

2017. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22-en vannak, másodikosak, szerintem ez elég jó. Ennél kevesebb elég ritka legalábbis, önkormányzati iskola normál osztályában.
2017. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A nagyfiamek 16an vannak.

A kozepso fiam osztalyaba 26gyerek van.

Sokkal jobb a kevesebb letszam.

Amugy 1 suli,evfolyamonkent 4 osztaly.csak a nagyfiamek vannak ilyen kevesen.

2017. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Fiam 2. osztályos. 17en vannak, nincs közöttük SNI-s. Tavaly 19en voltak, 2 maradt elsőben, 1 elköltözött, 1 kislány pedig jött szintén költözés miatt. Nagyon jó így.

2 osztály indul nálunk évfolyamonként (1 iskolaotthonos, 1 napközis), állami iskola.

2017. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7.-es lányomék 22-en vannak, állami iskola sportiskolai osztály. Kissebbik lányom Waldorf iskolában 3.osztáyos 19-en vannak.
2017. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#5

Nem ritka, egy 3000 fős rendezett községben élünk, szerintem kis falukban még kevesebben vannak.

Szinte mindenre van lehetőség, a sporttól kezdve a nyelvtanulásig, kreativitásban is kiélhetik magukat, táncban dettó, szuper iskola.

2017. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32-en vannak, ebből 21 fiú. Hát nem egyszerű banda. :) Azért nem zavar csak, mert a lányom egy végtelenül szófogadó, kötelességtudó, kiakasztóan jó gyerek az iskolában, így boldogul ebben a tömegnyomorban is. A tesói kisebblétszámú osztályba kerülnek majd, sajnos kifogtuk azt az évfolyamot vele, maikor eggyel kevesebb osztályt indított az iskolánk.
2017. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!