Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan annyira hiperszuper...

Komolyan annyira hiperszuper jó a Tanuló kutya, hogy olyan sokan kiadnak érte annyi pénzt?

Figyelt kérdés
Szeretik a gyerekek? Játszanak vele rendeltetésszerűen (nem csak úgy, mint minden más plüssel)? Ha igen, milyen életkorban?
2010. nov. 29. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
hát spec én most szabadultam meg tőle.Tavaly kapta 1 évesen és összesen 3 szor játszott vele.Le se sza...ta.Nem érdekelte.Én nem adnék ki még egyszer ennyit érte.idén nem is kap semmi ilyen interaktív hülyeséget.
2010. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bár én nem adtam érte pénzt, és magamtól nem is adtam volna, szóval, ha nem kap, nem lenne, de a gyerkőcöm nagyon szereti, bár mostanában kezd nála lecsengeni a kutyakorszak. 1 éves, nagyjából 2 hónapja kapott rá. Előtte félt tőle, le se lehetett venni a polcról, mert már görbült a szája, nemhogy bekapcsolni!

Aztán egyszer felmutatott a polcra, hogy "vava" (ez a vaú-vaú), és onnantól kell neki.

Nem tudom, mi a rendeltetésszerű használat egy plüssnél, mert olyannal nem játszik, de ezt nyomkodja. Megkeresi a kedvenc dallamait rajta, kóborol közben, játszik, aztán visszatér, ha lejárt a zene, és újra indítja. De van, hogy ül mellette és "táncol".

Nem olyan régen volt egy ilyen kérdésből vita. Remélem, ebből nem lesz.

Összegezve: Én annyira nem tartom jónak, amennyibe kerül, pláne a "fejlesztő" funkciót meg nagy marhaságnak tartom, mert minek "fejlesztés" egy ekkora gyereknek, de mondjatok valamit, amit ma olcsón meg lehet venni és színvonalas gyerekjáték! Így, hogy kapta a gyerekem, nem bánom, kár lett volna, ha kimarad az életéből!

Bár hozzáteszem, hogy én ahhoz a táborhoz tartozom, akik a Montessori játékokat sem a fejlesztő funkciója miatt veszi meg!

2010. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Az én kislányom tavaly kapta karácsonyra, akkor fél éves volt. Egy hónapja fedezte fel úgy igazán, táncol a dalaira, és visszük mindenhová.
2010. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom. Én nem vettem kisfiamnak ilyen játékokat. Ha kapta az persze teljesen más. Pontosan a hétvégén nézegettem az üzletben a tanuló kutyust. Szerintem semmit nem ér.

Én is meg tudok tanítani neki egy csomó dolgot hasonlóképpen, játékosan. Én is megtanultam anno, tanuló kutya nélkül :)

Egyébként meg kaphat akármilyen drága, puccos játékot egy üdítős üveggel sokkal jobban eljátszik.

2010. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is remélem, hogy nem lesz belőle veszekedés! De tényleg kíváncsi vagyok a véleményekre, mert nagyon tetszik nekem az a kutya, de a saját kedvtelésemre nem akarok kiadni annyi pénzt.
2010. nov. 29. 08:14
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
az én kislányom 1 éves a barátja 15 hós én 1 hónapja vettem neki igaz használtan nagyon szereti nyomkodja a mancsait és táncol a zenére megmutatja hol az orra a barátném mikulásra szerzet be egyet mert az ő kisfia is szereti!együtt szoktak a zenére táncolni!
2010. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Anno mi egy másfél éves gyereknek vettünk ajándékba, és ő nagyon szereti a mai napig, pedig már 3 lesz.

Lehet idén mi is meglepjük vele a kisfiamat, ő is 1 éves múlt már, ráadásul odavan a kutyákért.

Szeritnem nagyon kevés az a dolog, amivel ilyen korban teljesen rendeltetésszerűen játszik egy gyerek. És az is igaz, hogy te is tudsz neki dalokat, testrészeket stb. tanítani kutyus nélkül, de az teljesen más.

Ha megteheted, szerintem vedd meg, biztosan örülni fog neki a babád!

2010. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi is vettünk a kisfiunknak, amikor 7 hónapos lett.

Most 9 hónapos és nagyon imádja. :)

Mindennap játszik vele.

2010. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan baba aki imadja es van olyan aki ra sem nez. Ez olyan mint a zsakbamacska es igy van minden jatekkal. Nekunk golyopalyank van es imadja a 10 honapos kisfiam, szinte le sem tudom rolla vakarni amikor enni kell. Baratnom kisfiam meg ra sem nezett (2 het korkulombseg). Mutattuk neki, bedobigaltuk a golyokat stb. megsem erdekelte. Nekik jarassegitojuk van, a baratnom kisfia meg van erte orulve, nyomkodja rajta a gombokat, tolja, egesz nap elvan vele, az en kisfiam meg ra sem nez. :) Pont igy van ez a tanulo kutyaval is. Ki megveszi es bevallt annak jo uzlet aki meg kidobta erte a penzt es ra sem nez a gyerek annak meg nem jo uzlet. Azert a babak is vallogatnak mint mi felnottek, nekunk sem tetszik minden ahogy nekik sem. Ok is kulon kis szemelyisegek. Viszont nekunk kell eldonteni, hogy az ar ellenere kockaztatunk vagy sem, sajnos nagyon dragak ezek a vackok. :(
2010. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy éve sláger a kutyus, tavaly karácsonyra kaptuk.

Engem az őrületbe kerget sokszor, de a kislányom imádja!

2 éves a lányom.

2010. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!