Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van itt olyan szülő, akinek a...

Van itt olyan szülő, akinek a gyermeke 2-3 esetleg több iskolában járt már?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalatok? nehézségeket okozott a gyermeknek,romlott a tanulása?

2017. nov. 9. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem unokaöccse vagy 4-be járt általános alatt magatartasi gondok miatt. Magámtanuló is volt fél évig. Kinőtte szerencsére :) A szüleit jobban megviselte mint őt.
2017. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiamat átvittük egy másik suliba felső évfolyam elején. Neki jót tett, mert (nagyon diplomatikusan fogalmazva – az iskolával szemben) a személyisége nem illett össze az iskola szellemiségével. Még három osztálytársa tett hasonlóan. Mindegyikőjüknek jót tett lelkileg, a tanulmányi eredményeiket nehezebb megítélni, mert az alsó és felső között egyébként is nagy a különbség, de nem lettek rossz tanulók. A fiam jegyei hasonlóan jók, mint előtte, azzal a különbséggel, hogy már szeret is tanulni.

De ismerek olyat is, aki három sulit járt meg, majd egy tanulócsoportban találta meg a számára megfelelő oktatási formát.

Ahogy az első hozzászóló írta, szülőként nagyon para az iskolaváltás, és nyilván a gyereknek sem könnyű, de ha komoly indoka van, azt a gyerekek elfogadják.

2017. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%

Én 12 éves lány vagyok és nekem ez a harmadik iskolám.

Nekem csak javultak a jegyeim amióta a szüleim átirattak az új suliba.

Remélem nem baj,hogy irtam.

2017. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem is a 3. iskolám, minden váltáskor csak javultak a jegyeim. 3 tantárgy romlott, mindhárom a tanárral való... khm... eltérő vélemény miatt, és az iskolai profillal nem egyező nézeteim miatt... (Természetesen humán tantárgyak)
2018. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!