Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nálatok volt olyan, hogy egy...

Nálatok volt olyan, hogy egy gyerek anyja annyira féltékeny volt rátok vagy a gyereketekre, hogy megpróbált/a tönkretenni?

Figyelt kérdés

Nekem a gyerekorvosom volt ilyen. Direkt abba a suliba járatta a lányát, ahova én. Akkor ugyanabba a kollégiumba, ráadásul éjjel 11-kor stb. ide telegonálgatott, hogy mekkora a szekrény, kell laptop az iskolába stb. Anya miatt normális voltam, de ez a nő teljesen ki akart készíteni. Egy az ezek után a kislánya még csak köszönni sem tudott nekem. De képesek voltak idetelefonálgatni, hogy én melyik busszal megyek vissza stb., mennyi kaját viszek vissza.

Utána a kislányának nem úgy ment az iskola, ahpgy kellett volna. A magyartól! kezdve a tesiig korrepetálásra járatta, ez komoly. Az meg cseszte a csőrét, hogy én kitűnő vagyok.

Ezután elkezdett olyat terjeszteni, hogy én iszok, cigizem a kollégiumba. Ami egyébként nem igaz, csak a barátnőm cigizik. Ezek után a töritanár küldött haza, mert beteg voltam. Erre ez a nő elkezdte, hogy biztos csak szimulálok, meg ő nem tud vért venni stb. Jobb kifogást találjak, ha nem akarok iskolába. Ezek után képes volt felhívni anyát, hogy nekem nem is volt semmi bajom, vigyenek pszichológushoz, de ad is beutalót a pszichiológiai osztályra. Meg hagyjam ott az iskolát, jobb lenne nekem ha bejárós lennék. Meghogy biztos anorexiás vagyok, mindig is vékpny vagyok. Ez is cseszi a csőrét, mert a lánya gurul szószerint.

Ezt mindezt azért, mert hazaküldtek betegen és szerettem volna pihenni itthon. Ha meglát korábban itthon, már eképes idetelefonálni, hogy majd a megvizsgál, megint nem akart iskolába menni. Az öcsém bement hozzá, erre Esztinek (írtam egy nevet), hábyas lett a matekja stb.

Hogy állítsam le eut a kombináló szemetet?


2017. nov. 13. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szabad orvosvàlasztàs van.

Es nem kell vele szoba allni.

2017. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Átmész egy másik orvoshoz. Ha a másik nem vesz át, akkor keresel egy háziorvost egy olyan helyen, ami közel van hozzátok (pl. szomszéd kerület).

Úgy kell átjelentkezni, hogy bemész a kiválasztott orvosodhoz, és megmondod neki, hogy ezentúl oda akarsz járni, ő meg ír egy kikérőt a mostani dokidnak, akinek kutya kötelessége a betegaktádat átküldenie az újnak mindenféle kérdés-magyarázat nélkül.

2017. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy neked személyesen nem kell semmit elvinned/elhoznod a mostani dokidtól. A két doki az egészet egymás között postán keresztül lerendezi.
2017. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KulGery ***** válasza:
100%
Tetszik ez a szabad orvosválasztás... Csak a végeredmény nem szabad. Mi sem tudunk átmenni a másik dokihoz. Igaz nálunk ennék sokkal egyszerűbb okból mennénk.
2017. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!