Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Jól választottál a gyereknek...

Jól választottál a gyereknek iskolát? Meg vagy elégedve?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Alsóban sajnos nagyon sok gondunk volt az iskolával, de a gyerekek nagyon jó fejek voltak. Felsőben már másikba jár, ott a tanárok vannak egészen rendben, viszont a gyerekek közt van elég sok „fura”.

Nincs tökéletes. Ahogy múltkor egy iskolaigazgatótól hallottam, az övék is csak egy iskola, tehát per definitionem rossz, viszont ők igyekeznek minimalizálni a gyerekeket érő sérüléseket.

2017. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én még mindig a fene se tudja stádiumban vagyok, az az igazság..

Lányunk aug.ban toltotte a 7 évét, most kezdte a sulit...

Összességében szeret menni, de látom, hogy széthajtják oket, szerdára hulla kimerült..


Többször sírt hogy nehéz, hogy nincs baratja, fáradt, nehezen boldogul a gyors öltözés, cuccok ki-be rakosgatásával, a nyugton maradással, hogy bekiabal, ha tudja a jó választ, és ezért leszidják, meg hogy nincs idő játszani...

idezem őt, ahogy sírva meselte nekem:

"Anya, te mindig azt mondtad, hogy egy gyerek dolga, hogy játsszon, de itt még a rajzóra helyett is csak tanulunk..😢!"

Szoval en nagyon sajnalom őket, de a 2 tanár szupernek tűnik amugy, veluk nincs hiba, lehet kommunikalni, és az elveink is egyeznek. Azt gondolom,ez már fél siker...

Amugy a tanulasaval nincs gond,az hogy le vannak ennyire terhelve, szerintem minden suliba igy van...

Ez egy Bp.i lakótelepi suli..azt gondolom, hogy csodákat nem várhatok, ahhoz képest szuper...

2017. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Ha már sírva jön haza a gyerek és idézem “látom hogy széthajtják őket szerdára hulla kimerült” és meg sem fordult a fejedben hogy átviszed máshová ott már nagy a baj.Barátai sincsenek,teljesen agyon vannak hajtva, akkor szerinted mi a motivációja? Az, hogy anya meg apa nem hajlandó átvinni máshová mert “szuper” iskolának gondolják ezek után is? Hidd el, nem mindegyik iskolában ENNYIRE kemények. Nem azt mondom, hogy gyenge iskolába vidd,SŐT.De ha ezen nem változtattok, a későbbiekben komoly gondok lehetnek vele...Ez egy jótanács.
2017. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Februárban lesz 7 éves a fiam, most elsős. A legtöbb osztálytársa már rég elmúlt 7 ves, többen betöltöttk a 8-at.

Ennek ellenére a gyerekem imád iskolába járni, nem fáradtabb, mint általában,vannak barátai. Igaz, nem viszem iskola után semmilyen különórára, vagy külön elfoglaltságra.

A körzetes suliba jár, nem tartozik a " sláger, sztárolt" iskolák közé, viszont sok programot biztosítanak suliidőben, nagyon lelkes az igazgató, és a tanárok tapasztaltak, de nem kiégettek.

Szó, mi szó, eddig úgy tűnik, hogy teli találat volt.

Remélem a kistesó is ugyanígy fogja szeretni, ha iskolás lesz.

2017. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te meg vagy elégedve a gyereked sulijával?
2017. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az enyém még csak óvodás, de nagyon foglalkoztat a téma, mert az ovi válasuzás sem volt egyszerű. Azt hittem, hogy a legjobb oviba sikerült iratnom a gyereket, de vannak súlyos hiányosságok. Az iskolának még nagyobb jelentősége van, így azt végképp lutrinak érzem ezek után.
2017. dec. 30. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár napja egy első tanítónéni ismerőssel beszélgettem, 2 gyereke is odajár ahol tanít, egyik sem szereti az iskolát, ő maga azt mondta, ha tehetem, vigyem inkább 7 évesen, minél később kezdjünk el sz...vni, mert így is úgyis az lesz. szóval elég siralmas a helyzet
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!