Iskola de melyik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy kérdésem remélem kapok válaszokat. A gyermekem most megy első osztályba. Két iskolát néztem ki ami nagyon jó. Mindkét helyen sajnos túljelentkezés van és szándéknyilatkozatot kell leadni. Mind két helyen beadhatom a jelentkezést vagy csak az egyik helyre. Válaszokat köszönöm

2018. febr. 27. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát llogikusan gondolkodva mindkettőben
2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak egy helyre irathatod be a gyereket (1 db NEK lap, 1 db iskolaérettségi igazolás az ovitól -ezek egypéldányosak, és le kell adni a választott iskolában).


Ha kétesélyes, akkor a másik iskola vezetőjével beszélj, mert ők adott esetben befogadónyilatkozatot tudnak adni, amivel át tudod vinni abból a suliból, ahova irattad.

2018. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Mi tavaly ezt végigjátszottuk majdnem. Végül ugyan nem vittem át a másik iskolába, de a befogadónyilatkozatunk készen állt arra, hogy amikor úgy döntök, keltezik, aláríják és vihetem is.

Augusztus 26-án sikerült eldöntenem, hogy hova adom le a NEK-lapot :o

2018. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik suliba már kèrtèk a NEK lapot oda be is adtam. A másik suliba egy szándèknyilatkozatot kell leadni ès majd áprilisban kapunk èrtesítèst. Azèrt gondoltam mind kèt helyre beadni hogy biztos legyen valamelyik suli.
2018. febr. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!