Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Rossz anya vagyok, ha nem...

Rossz anya vagyok, ha nem vettem meg a legdrágább iskolatáskát a gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Hetek, hónapok óta keresgetjük a legszebb, legpraktikusabb, legmegfelelőbb iskolatáskát gyermekemnek! Megnéztük ezeket a 20 ezer forinttól kezdődő űrhajós táskákat különböző elképesztő színekkel és mintákkal. A kislányom egyiktől sem volt elragadtatva. Egyetlen dolog volt fontos Neki, hogy lovas motívum legyen rajta.

Tegnap tettünk egy utolsó kört az egyik közeli nagyvárosban ahol betértünk egy Budmil boltba és egy régebbi fazont választottunk. A kiképzése jó, masszívnak tűnik, az eladók is strapabíróbbnak mondták, mint azokat a "bőrönd-dobozos" formájúakat. A hátsó rész kipárnázott és nagyon könnyű. 7000 ezee Ft volt 13000 helyett mert tavalyi modell. A kislányomnak tetszik. Én keltem ma egy kicsit lelkiismeret-furdallással, hogy nem kellett volna mégiscsak azokból a drágább táskákból választani... Nyugtassatok meg!!!



2017. aug. 9. 07:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Itt egy link róla: [link]
2017. aug. 9. 07:36
 2/23 A kérdező kommentje:
2017. aug. 9. 07:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit beleőrültél a dologba.

A helyzet objektív szemmel: vettetek egy jó táskát, a gyereknek boldog és te mégis rossz anyának érzed magad. A hiba az ön készülékében van.

A hátizsák miatt például még senkit nem láttam hogy cikiztek volna, pedig elég durva dolgokat tapasztaltam az iskolában...

2017. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Isten ments! A 20ezer forintos Herlitz táska 1 évet bírt! Akkor megfogadtam, hogy nem veszem meg a drága táskát.

Fele annyiért, ugyanolyan jó minőséget vettem 3 évet bírt. Bár most is jó, csak nem annyira praktikus az elosztása már.

2017. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts egy picit és olvasd át külső szemmel a kérdésedet!
2017. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Az elso gyerek elso taskajanal megtanultam,hogy nem minden az ar.

24.000ft volt(es ez csak a taska,nem volt hozza tornazsak,meg tolltarto)

Mire az elsonek vege lett,mar ugy nezett ki abtaska,mintha valami szemetdombrol szedtem volna ossze.nem,nem a gyerek nem vigyazott ra.egyszeruen nem birta a terhelest,es az idojarast.

Azota nem koltok tobbet taskara 10 ezernel.amit 2.ban kapott azt most csereljuk le,mert felsobe megy.

A masodik gyerkoc tavaly kezdte a sulit.neki a tescos jegkorszakos volt a szerelem.azt hiszem 8 ezerert vettuk.a 2.at meg siman kibirja,semmi baja nincs.

Nem attol leszel jo szulo,ha draga taskat,ruhat,cipot 3000ft os szinest,es 1000 ft os grafitot veszel a gyereknek.

2017. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sulyeloszlatása lenne a fontos hogy ne a vállat terhelje az osszes suly es hogy legyen zsebe uzsonnás doboznak. A minta csak ezután jönne.
2017. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, te is tudod a választ. Hogy lennél már rossz anya a táska ára miatt. Nem ezen múlik. Én eleve olcsóbb táskát fogok venni elsős lányomnak, nem tartom értelmét a 20-30 ezresnek. Eleve hétfőn bevisszük, pénteken haza. És nyilván nem vele fogjuk cipeltetni, mi fogjuk vinni. Szóval nyugi, jó anya vagy! :)
2017. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Na jó, kicsit tényleg bután kérdeztem... Nem ettől leszek rossz anya! A kiképzése, súlyelosztása jó, a minősége kiváló

Pihenek egy kicsit és befejezem a hisztit!

2017. aug. 9. 07:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, most akkor remélem én is meg foglak nyugtatni. Én 390,- forintért vettem egy kiváló táskát a turkálóban. Betévedtünk, s úgy voltunk vele a férjemmel, hogy ha nem tetszik a gyereknek, akkor majd játszik vele otthon legfeljebb ennyi pénzért. Mit ne mondjak óriási siker lett, a fiunk ugrált örömében. Most megy másodikba, de ezt a táskát fogja hordani, semmi baja, csak egy kakaófoltot kell kitisztítanom belőle, mert az egyik osztáltársa ráöntötte. Formára ilyen: [link]

Oldalt két zsebe van, ebbe belefér a kulacsa, az első zsebe pedig olyan belül, mint a hűtőtáskáknak, olyan fényes anyagból van, itt hordja az uzsonnáját. Ja, a mintája pedig az a zoknis varjúcska, ami az M2-n lévő mesében van, de csak egy kicsi figura van rajta középen. Úgyhogy nyugi, nem vagy rossz anya. Nekem is egy kicsit lelkiismeretfurdalásom volt a táska miatt, de láttam, hogy a gyerek örül, tetszik neki, sőt az osztálytársai is megdicsérték, így megnyugodtam. Ja és nem anyagi oka volt ennek a vásárlásnak, csak megtetszett a táska.

2017. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!