Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy készítettétek fel a...

Hogy készítettétek fel a kisiskolásotokat az iskolára, az önállóságra?

Figyelt kérdés
Nagy változás lesz. Az iskolában nem vigyáz rájuk az óvónéni, egyedül jár-kel majd az iskola folyosóján, az épületben. Beszéltél neki veszélyforrásokról, pl. hogy idegennel találkozhat az épületben. Mikre hívtad fel a figyelmét?
2018. máj. 15. 13:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérdző az én lányom nem tdud cipőt kötni. Nemérdekli. Tépőzáras illeöve olyan cipőt veszek nek amit nem kell kötni. Szépen be fog illeszkedni az iskolai életbe. Szülőként sokkal nehezebb elfogadni ezeket a változásokat. Talán azért mert lezárul egy korszak de ez az élet rendje.
2018. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A fiaméknál alsóban a legnagyobb veszélyforrás szerintem az volt, hogy állandóan kiküldték a teremből a „rosszalkodókat”. Volt gyerek, akit aztán valaki az ablakból szedett le.

Szerintem alsós gyerekeket nem szabadna az üres folyosóra küldeni, isten tudja, mi jut eszébe valamelyiknek…

2018. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!