Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennetek? Bovebben lent.

Mit tennetek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Ket lanyom van, egy muveszeti iskolaba jarnak, fel eve, hetente egyszer balett foglalkozasra. Eleg sulyos osszeget hagyok ott havonta,plusz a ruhak stb. Most lesz egy nagyszinhazi fellepesuk. Sirva jott haza a nagyobbik a probarol, hogy azt mondta a tanarno,hogy o rosszul csinalja alljon be leghatra. A kistesojat pedig beallitotta moge. /7 es 5 evesek/. Hat a pofam leszakadt. Egy az fizetos hely. Azert fizetem, azert jarnak, hogy tanitsa meg oket balettozni, hisz senki nem ugy bujik ki, hogy profi balett tancos.

Az biztos, hogy szeptembertol koszonom kedvesseget, es felejtsen minket el. De most? Baratnom azt mondta ne menjunk el a fellepesre es kapcsoljam ki a telom. Oldja meg a lanyok nelkul, ha mar ennyire rosszak. Szerintetek?



2018. jún. 2. 14:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a többi szülő is fizet nem csak te. Tanította, de, ha a lányaid nem a legtehetségesebbek, akkor ez van, el kell fogadni. A barátnőd pedig egy tahó, már bocsánat, de egy begyakorolt műsort, a többi gyerek munkáját és a tanító munkáját, legfőképp a gyerekeid munkáját így semmibe venni elég gáz.
2018. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
Az elkepzelhetetlen, hogy a csoportban tenyleg ok a legsz@rabbak? Gondolom nem akar beegni az eloadassal a tanarno.
2018. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Egyeterfek az elso hozzaszoloval.
2018. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%

Hányan vannak a csoportban?

Nem hiányoztak sokat, ezért lemaradtak?

Miért olyan rossz hátul? Valakinek ott is kell állnia.

Meg a balettot általában nem egyhelyben állva adják elő.

2018. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem állhat mindenki elől.
2018. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarlak megbántani, de igyekszem őszintén írni. Egyrészt valakinek hátul is kell állni, másrészt hiába fizetsz rengeteg pénzt, ha a gyerekeid a balettban nem olyan tehetségesek, a tehetséget nem lehet megtanítani. Előfordulhat, hogy a tanárnő valóban bunkón fogalmazott (kérdezz rá és mondd el neki, hogy sírva jött haza a kislány, ez miért történt szerinte?), de az is lehet, hogy a lányod volt túl érzékeny. Bizony nekem is rosszul esik, ha valaki rávilágít egy hibámra vagy, hogy valamihez nincs tehetségem, hiába vagyok felnőtt. A különbség annyi, hogy mi felnőttek jobb esetben megtanultuk ezt kezelni.

Nem lehet mindenki mindenben tehetséges, nem is kell annak lenni, biztos van valami más amiben a kislányaid kiemelkedőek lehetnek. Ha a lányok szeretnek táncolni, annak ellenére, hogy nem vannak a legjobbak között, menjenek. De akár próbálkozhattok valami más hobbival, ami jobban hozzájuk passzol, több örömük van benne.

Egyetértek az első válaszadóval, ne hagyjátok ott őket a fellépésen, de ha a lanyok is szeretnék, keressetek más foglalkozást szeptembertől.

2018. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
Bocs tipikusan az a szülő lehetsz aki elvárja hogy a pénzéért tolják a nem túl tehetséges gyerekeit...képzeld, a többi szülő is fizet a balettért. Csak ott ezek szerint ügyesebbek a gyerekek. A pénzetekkel nem veszel nekik helyet az 1. sorba már ne haragudj. Azt ők vívják ki a tehetséggel, vagy épp nem vívják ki. Mindenki fizet, mindenkinek elöl kéne állnia?!?
2018. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem csak rohadt erdekes hogy mindketto gyetek hatul al. Senki mas. Ugy h pl az elol levo doktorneni lanya ott benazott a proban is,tobbszor oda kellett mennie a tanarnonek megigazitani a kezet..labat...
2018. jún. 2. 14:48
 9/42 A kérdező kommentje:
Koszonjuk elvagyunk hobbibol latva. Mindketten usznak, a nagyobbik lany mellette teniszezik es tarsastancol is. A teniszbe egyaltalan nem ugyes, azt en is latom. Megis rendes vele az oktato es foglalkozik vele ugyanugy heti ketszer.
2018. jún. 2. 14:50
 10/42 A kérdező kommentje:
Es nem az a lenyeg,hogy most ugyes vsgy nem. A kicsit tudom, hogy nem. De nem nondunk ilyet egy gyereknek! En szuleszno vagyok megse kozlom az anyukaval se, aki legtobb esetben felnott szules kozbe, hogy mennyire benan NEm lefele nyom..hogy nem tudja mi andolga..nekem az a munkam, hogy o batoritsam segitsem x oran keresztul,ugyes megtudja csinalni, azerz vagyok stb. Na egy tanar dolga pont ugyanez. Es az csak.plusz!!! Hogy lassan szazezret fizettem neki oda a nagy semmiert.
2018. jún. 2. 14:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!