Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennetek? Bovebben lent.

Mit tennetek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Ket lanyom van, egy muveszeti iskolaba jarnak, fel eve, hetente egyszer balett foglalkozasra. Eleg sulyos osszeget hagyok ott havonta,plusz a ruhak stb. Most lesz egy nagyszinhazi fellepesuk. Sirva jott haza a nagyobbik a probarol, hogy azt mondta a tanarno,hogy o rosszul csinalja alljon be leghatra. A kistesojat pedig beallitotta moge. /7 es 5 evesek/. Hat a pofam leszakadt. Egy az fizetos hely. Azert fizetem, azert jarnak, hogy tanitsa meg oket balettozni, hisz senki nem ugy bujik ki, hogy profi balett tancos.

Az biztos, hogy szeptembertol koszonom kedvesseget, es felejtsen minket el. De most? Baratnom azt mondta ne menjunk el a fellepesre es kapcsoljam ki a telom. Oldja meg a lanyok nelkul, ha mar ennyire rosszak. Szerintetek?



2018. jún. 2. 14:25
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Egyebkent neked is pontosan azt kivanom amit leirtal"a szr es tehetsegtelen nagylanyod benazzon valahol elol" te is nagyon muvelt lehetsz.
2018. jún. 2. 15:45
 22/42 A kérdező kommentje:
Kepzeld van ithon. Tudod telefonrol nem eleg egyszeru irni. Nem mindenkinek van otthon szamitopege, meg laptopja. Megnyugtatlan hala istennek semmi baja a helyesirasaval!!
2018. jún. 2. 15:46
 23/42 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, én is telefonról írok. Mégis megy.
2018. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem. Nem tudok lenyugodni. Ezert tart itt minden ahol. A kisember elvan taposva,akik meg milliokat keresnek azok a valakik.
2018. jún. 2. 15:48
 25/42 A kérdező kommentje:
Ugyes vagy! Most menj es vegyel magadnak egy csokit.
2018. jún. 2. 15:48
 26/42 anonim ***** válasza:
80%
Megtörtént. Egyébként szerintem kissé elfogult vagy a gyerekeiddel kapcsolatban...
2018. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, mi a baj veled? Hogy szerinted mindenre az a magyarázat, hogy te kisember vagy. Utálsz mindenkit, aki elért valamit, és el nem fogadnád az istenért se, hogy a sikertelenséged meg a nyomorod, a gyereked szomorúsága nem más miatt van, csakis miattatok. A legjobb valaki mást hibáztatni.
2018. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
69%
és nem csak írni, olvasni sem tudsz. NEm azt írtam, szr, hanem azt, hogy ezek szt... segítek, ez az ezek szerint rövidítése...
2018. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk érdekel, ha csak fél éve járnak oda, milyen plusz ruhákról beszélsz, gyanítom, fél év alatt nem voltak még fellépni, nulla tudással... ez egy ilyen köpködjük együtt az orvos szülőket kérdés?
2018. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
90%

Kisebbségi komplexusod van, nem kicsit. Az elöl állóknak azért igazgatja a lábát mert ők állnak elöl, nekik minden mozdulatuk látszik, ez megvan?

Szerintem ne legyél gyerekes, nem is értem hogy ilyen érzelmi intelligenciával hogy dolgozhatsz az egészségügyben :( Na az tart ezért ott, ahol, mert ilyen szédült gondolkodású, komplexusos emberek alkotják.

2018. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!