Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti hol veszitek meg az iskolak...

Ti hol veszitek meg az iskolakezdésre a cuccokat?

Figyelt kérdés
Most megy elsőbe a kisfiam és nem tudom hol éri meg jobban megvenni a sulira a dolgokat.papírboltban vagy tesco vagy hol?
2018. jún. 27. 14:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
De hogy választ is adjak: Természetesen jobban megéri a Tesco, de szerintem nem lesz túl boldog a fiad, ha látja másoknál a színesebbnél színesebb füzeteket. Ha az a szempont, hogy minél olcsóbban akkor igen, Tesco, Spar vagy kínai
2018. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó, én meg attól nem leszek boldog, ha fiamnak az iskolában az ilyen felületes, sznob szülők felületes, sznob gyerekétől azt kell hallania, hogy csak akkor lehet boldog, ha ausztriai papírboltból származó színes és méregdrága füzeteket használ...

Egyébként megsúgom hogy méregdrága színes füzetek ből az itthoni üzletekben, akár a Tescoban is Dunát lehet rekeszteni,de bizony sem a jó tanulmányi eredményeknek, sem az életben való boldogulásának nem ez lesz a kulcsa...

Amúgy a válaszok: papíbolt, hipermarketek, táska, tolltartó, tesicucc:Budmil (kb.féláron a táskát februárban)

2018. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Kedves 12es.teljesen egyet értek veled!!ha valaki nem tudja megvenni a drágát akkor azt már le kell nézni?nem a drága cuccoktól lesz sikeres,jó tanuló a gyerek.


Én csak szeretném tisztességesen,becsületesen kitaníttatni a gyermekemet!ehhez nem drága cuccok kellenek!

2018. jún. 27. 21:46
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Mi a Müllerben és a Tescoban vesszük a tanszereket. A kisfiamnak 2 éve megvettük a 28 ezer forintos Schneider iskolatáska szettet. Teljesen felesleges volt. Max. 10 percet van a hátán naponta. Így a lányomnak táskából használtat veszek. Gyerekruhás facebook csoportban kerestem, nagyon jó állapotúakat tettek fel, de végül a Vaterán találtuk meg a megfelelőt. Így is ő választhatta ki, hogy melyiket szeretné.

A Müller is tele van színes, állatos, Star Wars-os füzetekkel és a Tescoban is ugyanúgy Stabilo, Herlitz és Faber Castell cuccok vannak, mint a papírboltban.

2018. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta webáruházból rendelem az iskolai felszerelést, sokkal egyszerűbb és gyorsabb.
2018. jún. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én vettem itt is, ott is. Tecsóból volt akciós iskolatáska, illetve a füzetborítók. Érdemes figyelni, ha le van sárgázva valami, színes ceruza, filc, stb. füzeteket, tolltartót írószerben vettem, színes papír, ceruza, radír, mindenféle szir-sz*r hobbi-dekor boltban volt a legolcsóbb nálunk.

Szóval nézelődtem, és ha valahol volt vmi olcsó, megvettem.

2018. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
11, te tudatlan sznob idióta, a Tesco is árul mindenféle füzetet, a 45 forintostól a 690 forintos színes-szagos csodákig mindent. Adja az ég hogy a gyerekem osztályában ne legyen ilyen üresfejű család sarja mert annak se lehet több agya ilyen butamami mellett.
2018. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%

A célom nem olcsót venni volt, hanem szépet és jó minőségűt. A legtöbb dolgot a müllerben vettem, ami nem volt azt megrendeltem neten a füzetekkel együtt. A füzetekből egyszerűbb volt így a mintákból válogatni és olcsóbb is volt, mint a müllerben. Táskát tényleg érdemes előre megvenni. Tolltartót papírboltban vettem, az drága volt, de normális cuccokkal van feltöltve.


(Balkezes a gyerekem, ezért kérdezném az egyik hozzászólótól, hogy milyen extrát vettek a balkezes gyereknek? Ollót és hegyezőt vettem és van balkezes ceruzája, de semmivel se látom, hogy jobban rajzolna azzal, nem is szereti igazán. Mit érdemes még balkezesnek venni?)

2018. jún. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hegyező is bal kezes pl mert a rendeset nem tudja haszálni. Az is majdnem 12 ezer volt asztali és egy tartályos a táskába.

Vonalzók

Nagyon sok grafitot úgy 12-4 db tettem a tolltartójába mert nem tudta rendesen fogni még a ceruzákat. Sajnos az oviban nem foglalkoztak vele hogy bal kezes rendes ceruzát használni nem tudta. Itthon meg nem akarta mert rossz élménye volt. Így az első hetekben volt ceruza koptatás, sokszor kitört a hegyük gyorsan elhasználódtak.

2018. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában más a füzetek mérete és a vonalazása!
2018. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!