Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti hol veszitek meg az iskolak...

Ti hol veszitek meg az iskolakezdésre a cuccokat?

Figyelt kérdés
Most megy elsőbe a kisfiam és nem tudom hol éri meg jobban megvenni a sulira a dolgokat.papírboltban vagy tesco vagy hol?
2018. jún. 27. 14:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14%
Ha olcsót vesztek, számoljatok azzal, hogy nem jó minőség! Megveheted 300-ért a vízfestéket, de kb 3 használat után elfogy és nem intenzív a színe. Szóval kinek mi az olcsó és a drága. Tapasztalatom szerint: Nekünk "szegényeknek" mindig az olcsó a drága! Mert 1 év alatt kb 3-4 vízfestéket vehetsz... és 900nál tartasz! 1500éert vettem tavaly első osztályra a vízfestéket. 2.-ba is tudja használni. Ez csak EGY példa volt! Rajzlapnál is sokan a tescos olcsót vették meg, hát festeni nem tudtak rá a gyerekek, mert átázott. Nagyon meg kell nézni mit vesztek!
2018. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Müller, papír-írószer.

Egyetértek utolsó! Olcsó húsnak híg a leve. Radirozástól kilyukad füzet, fakó filc, töredező belű színes/grafit ceruza, átázó rajzlap, fakó, kiszáradó festékek.

Kinek hiányzik ez? A gyerek nem tud vele normálisan dolgozni. Ez nem sznobság, hanem józan ész.

2018. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

De könyörgöm, a Tesco-ban is kapni Herlitz vagy Stabilo, Crayola meg egyéb minőségi márkát! Ugyanazokat árulja mint a papírboltok...csak olcsóbban mint egy kis csillivilli magánbolt. De ugyanazoktól a beszállítóktól vásárol. Tudom mert itt is, ott is vettünk ugyanolyan márkájú minőségi cuccokat.


off

Ahh mennyi buta szülő :( És akkor mit várjon az ember a mai iskolásoktól?! Évről évre sötétebbek a gyerekek/diákok, és mindenki az oktatásra fogja...holott már otthon, jóval sulikezdés előtt a hülyeséget hallják és nem tanulnak meg gondolkodni.

2018. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
14%

Táskát rendelem.

Fiam Grusat akart, a lányom baglyosat, én meg nem fogok rohangálni.

Füzetek elsőben én betiltanam a színes borítosat, kék piros zöld, olvasni se tudnak a kicsik, matek füzetek vedd elő, ja melyik pónis az?

Amúgy Tesco Auchan Lidl vagy Müller ahol vásárolok. És mert az iskolában nem a 2000forintos cerkakészlet van bent(nem tönkremegy, de elhagyják) itthon a drága jó minőségű van. Rajzlap amin nem sporolok, mert az az alapja, ha festenek, rajzolnak. Kinek mi az olcsó, meg drága, ha az utolsó nap mész vásárolni, akkor valószínű a maradékből tudsz csak vásárolni. Az iskolába ne ronygrazni küld a gyereked, jó?

2018. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Megvettem már mindent ami kell. Egy jó tanács: ha normális cuccokat akarsz, ne a tescoban vedd meg!

A müllerben van iskolakezdési akcio, igy ott vásároltam. Most mindegy hogy miért, de a müllerben és a tescoban is vettem hurkapalcikat. Kb egy árban voltak, de a tescos fele!!! Olyan vastag és több helyen hibás. De van más is ami rossz minőségű/ gyengébb minőségű. Ne vásárolj a tescoban! És inkább a minőségi termékeket még ha drágább egy kicsivel. Szerintem a müllerben be lehet vásárolni most egész elfogadható áron.

2018. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
34%
6.osztályos lesz a nagyobbik gyerekem. Kezdetől fogva a pátriában vásárolunk. Ot kb.: 35.000ft/gyerek ebben a táska is benne van. Ott mindent megkapunk.Már az ajtóban fogad minket egy kedves eladó és végig mindenben segít. Idén 10%-os akció van.
2018. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

21-nek: én ilyen vízfestéket vettem a tavaly elsős fiamnak: [link]

Nagyon jó, idén is jó lesz, szuper állapotban van, jó minőség!

2018. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én internetről vásárolok/vásároltam. A jatekshop.eu-ról és a mindenkiaruhaza.hu-ról.

Most lesz 3.-os a gyereke, a táskát még mindig használni fogja, tolltartót vettünk újat. Én Herlitz-re esküszöm, iskolatáska és töltött tolltartója ilyen.

Faber Castell grafit, radír.

Crayola színeseket veszek, iszonyat mennyiséget elhasznált, szinte hetente cseréltem a tolltartóban bizonyos színeket.

Mi a gyerekkel füzetekben úgy egyeztünk meg, hogy a hagyományos füzetet veszem és a borítókat variáljuk/mi készítjük.(Míg nem tudott olvasni, kis ikonokat rajzoltam a füzeteire/könyveire, amiből tudta, melyik milyen füzet.)

Borítót tavaly óta olyat használok, ami átlátszó, a teljes felülete öntapadós.

Ugyanitt vettem tornanadrágot és pólót is. Mostam folyton, mégsem nyúlt ki!(Most a Decathlonban vettem, 1 hete 590Ft-ért.)

A táska és a töltött, kihajthatós tolltartó 16.000 Ft volt akciósan, a többi olyan 15.000 körül. Lehetett volna olcsóbb is biztosan, de az idén csak 5000 Ft-omba került (már megvettem az eü. csomagon kívül mindent), mert egy csomó mindent tud használni.

2018. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!