Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyereknek milyen grafit...

Elsős gyereknek milyen grafit ceruzát vegyek?

Figyelt kérdés

Papírra 8db HB 3db 2B van írva de semmi más.

Melyik lenne a jó? Sajnos fiamat nem érdekli a színezés vonal vezetés így nincs tapasztalatom benne.


2018. júl. 28. 07:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, jobb is, ha nem kérdezel, ezzel a helyesírással...
2018. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én koh-i-noor-t vettem, mert az volt jó áron, de a q-connect grafit is jó és olcsó, tavaly ezt is használta az elsősöm.
2018. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Faber Castel, Lyra.


10-es, ulj vissza az iskokapadba te is! Okoska.

2018. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajanlottak mikor ment elsobe a gyerekem,hogy vegyek tobbfelet es legyen a tolltartojaban. Latni fogom melyiket hasznalja. Persze en is bujtam a netet megis milyeneket vegyek, kinek mi valt be. Aztan vegul adtak a suliba listat es ott rairtak mit ajanlanak, sok tapasztalat utan mi valt be. Igy vegul megoldodott. Amugy erdemes megvarni a tanarja altal adott listat, mert lehet ott is javasolnak vmit. Illetve van ahol csak olyat lehet. Ugyhogy en javaslom vegyel vagy 2-3 db ot, hogy legyen vmi a tolltartoban szept elejen, de aztan kerdezz ra a tanarnal o mit javasol. Abbol gond nem lehet. En azt mondom erdemesebb megvenni a kicsit dragabbat az elejen. Mi sem voltunk eleresztve anyagilag de grafitbol meg szinesbol a jobb felet vettem neki. Elejen 4 db ot. Aztan mindig egy-egyet potoltam. Igy nem volt olyan sokba, es mindig volt tarcsiba. Nekunk a faber castell grip 2001 hb es b valt be. Szurke kivulrol. Olyan 240-300 az ara db onkent. Illetve a milan is jo az olcsobb, legalabbis felenk. Illetve meg a kooh-i-noor 1500 hb. Ja es probalj 3 szogletut es normalt is, valamint vastagot es normalt is. Melyik gyereknek mi valik be. Remelem segitettem.
2018. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Faber Castell ceruzát kér a tanító néni. A szürke pöttyös háromszögletűt. Én 210 Ft-ért vettem a NET-en egy hónapja. 5 db HB-set kérnek a suliba, elég is egy évre. Ha megteheted, akkor ajánlom a Faber Castell radírokat is.
2018. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!