Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első-második osztályba jöhet...

Első-második osztályba jöhet leggins vagy ne? Leggins ruhával és nem pólóval? Többen vannak leggins ellen, miért?

Figyelt kérdés
köszönöm ha írsz

2018. aug. 25. 07:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Áldom aki kitalálta a cicanacit. Szerintem simán jó bárhol bármikor. Inkább mint egy harisnya ami néha kényelmetlen. 2 lányom van. Persze ízlés kell hozzá, mert olyasmi polokkal hordják a csajok ami takarja a popit!
2018. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Azért vannak többen ellene, mert "nem nadrág", vagyis túl szűk, és kidomborítja a combok és a fenék alakját. Én ezt egy serdülőkor előtti kislányon nem tartom problémásnak, ennyi idősen szerintem még vállalható a leggings pólóval.

Az enyém most kezdi az elsőt, eddig is öltözött így ezután is fog.

2018. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

#2: viszont ha addig ez a természetes neki, serdülőkorban is az lesz neki, és nem fogod tudni neki megmagyarázni, miért nem kellene...

Addig meg tényleg csak a pedofilok fognak rá beindulni, az egészséges szexualitású felnőttek nem...


A leggings jó, de nem szabad elfelejteni, hogy nem nadrág (gyereknek sem!), inkább harisnyanadrág helyett, fehérnemű kategória.

Tehât vagy ruhával, esetleg olyan hosszú pólóval, ami kb. miniruha hosszúságú.

2018. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Tunikával, hosszú pólóval rendben van. Rövid pólóval meg egy ovisra se adnám rá, nem szeretném, hogy pedofilok nézegessék.
2018. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Simán mehet pólókkal.
2018. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
#5: igazad van, mit számít, ha egy perverz pedofil csorgatja rá a nyálát...
2018. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
3-mas, nem értek veled egyet. A világ minden táján máshogy öltöztetik a kislányokat, mint a felnőtteket. Amikor én pl gyerek voltam, simán egy szál fürdőbugyiban voltam a strandon, mégsem "ezt szoktam meg", kamaszkoromtól hordtam felsőt is. Én adok a lányomra felsőt, nem tetszik a fürdőbugyi, de nem hiszem, hogy akire kis korban ilyet adnak, az úgy marad. Egy pedofil meg ugyanúgy ráizgulhat a strandon - ahol nyilván kint van mindene - vagy nyáron bármilyen ruhában. A legtöbb kislány nagyon rövid nadrágokat hord, amivel nekem nincs bajom, de tényleg nem értem, hogy ha a ma divatos extra rövid farmersort, ami aztán tényleg kidomborítja a feneket, minden korosztálynak belefér, akkor miért zavar egyeseket a leggings egy 6 évesen.
2018. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem szabad homokba dugni a fejünket, ha a veszélyekről van szó. De egy suliudvaron, vagy ovis csoportban kb. mennyi pedofil fordul elő?

Azért nem adom rá rövid pólóval, mert nem szép. Sokkal csinosabb, ha nem látszik ki a feneke, mert nem illik. Ennyi, pont. Lehet, hogy az 50 éves tanító néni nem pedofil, épp csak nem kíváncsi a gyerekem popsijára.

2018. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Annyit még tegyünk hozzá, aztán leszállok a témáról, hogy eddig évekig külföldön éltünk, idén nyáron költöztünk haza. Ahol eddig éltünk, boldog-boldogtalan pólóval hordta a leggingset, kislányok, felnőttek, mindenki. Ha azt látjuk, hogy itthon ez nem szokás, mi sem fogjuk. Kinevettetni nem szeretném a gyerekemet sem.
2018. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Sok gyerek hordja így, de bár nem vagyok pedofil, szerintem szörnyen néz ki, a múltkor a metrón bohóckodott leggingsben egy 8 éves, az egész fenekének, nemi szervének, bugyijának a vonala látszott, egyszerűen baromi ízléstelen, mindkét szülője ott volt, őket egyáltalán nem zavarta, szerintem csak azért, mert fiatal és nem tudja magát öltöztetni nem kellene ilyen helyzetbe hozni egy kislányt.
2018. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!