Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Fiúk, ti szoktatok zoknit...

Fiúk, ti szoktatok zoknit váltani tesi órára vagy edzésre?

Figyelt kérdés
Egészen idáig el sem gondolkodtam ezen, csak mostanában jutott eszembe. Nálunk eléggé megoszlik, de talán inkább nem. Én általános iskola első pár osztály óta szerintem nem cserélek, de ezentúl lehet, hogy fogok, mert valószínűleg komfortosabb. Ti szoktatok? Ha igen, miért?
2018. szept. 1. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem soha megsem fordult a fejemben. Senki nem cserélt zoknit a tesi órán. Lehet komfortosabb sokszor büdösödik egyes cipőkben a láb.
2018. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen😵 Tesi után tisztát veszek

Van, aki nem az osztályban

2018. szept. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! Alapvető!
2018. szept. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk kötelező a fehér zokni, úgyhogy igen.
2018. szept. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Csak tiszta lábbal és zoknival hordok edző cipőt. Még a földre sem teszem le a megmosott lábam, mielőtt zoknit húzok és a zoknit sem teszem a földre, egyből a cipőben lépek. Így nem büdösödik a cipő.


Higiéniai alap ez nálam. De van, aki több napig is képes hordani egy alsót, vagy egy zoknit. Mindenkinek más a szint ;)

2018. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, mindig váltok zoknit, bár van olyan osztálytársam, aki ki szokott gúnyolni, mondván állandóan a büdös lábamat szagolgatja. Nem törődők a megjegyzésekkel, tesire mindig viszek fehér zoknit, amit óra előtt felveszek, aztán meg le. Így legalább nem lesz olyan büdös a lábam a nap hátralevő részében. 15f
2018. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk most kezdte a 6.at a nagyfiu és elsö szülöin elmondták, hogy váltás fehér zokni mindenkinél legyen söt váltás alsonadrágot is ajánlott huzni de az nem kötelezö. A fiuk közül több mint fele cserél boxert is mikor átöltöznek. Sokszor megizzadnak tesi után most még nagyon melegek a nappalok. Nem tul jó érzés lenne leizzadt alsónadrágba és zokniba beülni a következö órára! A fiuk ebben a korban nagyon hamar megizzadnak. Havonta egyszer van kötelezö délutáni tesi is az 2 órás, utánna lehetöség van lezuhanyozni is.
2018. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!