Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha váltok edzőtermi edzésről...

Ha váltok edzőtermi edzésről itthoni edzésre (súlyzózás, húzóckodás, fekvőtámasz, guggolás, felülés, stb. Jelentősen vesztek az izomtömegemből? Az edzőtermi edzés már "nem mozgat meg" Váltani akarok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kötelező terembe menni már én se járok ha van otthon súlyzók meg fekpad felesleges
2016. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látod nekem pl fekpad nincsen... a bicepszre,tricepszre,meg a vállra vannak súlyok,a guggolás is kivitelezhető....Egyedül a fekvenyomás nem meg a hát. Ezekre szűkül a gyakorlatok köre itthoni edzéssel úgye... Nem szoktam magam méregetni sűrűn,de most a karom 42... Ha elkezdenék itthon edzeni ez az az amit nem tudok,hogy mennyire esne vissza....
2016. jún. 23. 15:15
 3/9 likebike ***** válasza:
Ha van megfelelő felszerelés,akkor nem.De ha áttérsz fekvőtámaszra,húzódzkodásra,amit súly nélkül csinálsz,akkor nem lesz terhelés,ergo lassacskán leépíted a kemény harcok árán kiküzdött izmaidat.
2016. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 likebike ***** válasza:
Hátra mehet súlyzóval evezés,felhúzás,ha valamire felfekszel,akkor áthúzás(az jó mellre is,pozíciótól függ)
2016. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor feküdj rá egy asztalra vagy nyomj fekvőt nehezítheted is pl hátizsákba raksz téglát vagy vizes palackot
2016. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi,még várom a tippeket! :)
2016. jún. 23. 15:22
 7/9 likebike ***** válasza:
Mire kell még?
2016. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Leírom,aket kigondoltam..


Mell: 4* bukásig Fekvő támasz nehezítve,ahogy írták is.

4*r úgy,hogy felteszem a lábam az ágyra,ez is nehezítve természetesen.


Bicepsz: húzóckodás,kalapács,meg koncentrált


tricepsz: Tarkó mögül emelés,szűk fekvő,és lórúgás.


Ezek jutottak hírtelen eszembe...

2016. jún. 23. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Extrém stubt
2016. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!