Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri váltani súlyzós edzésbő...

Megéri váltani súlyzós edzésből saját testsúlyos edzésre, ha? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Ha, az étrend úgymond testépítői jellegű (bár mindenkinek így kellene táplálkoznia) szóval van 6 étkezés (ami NEM pacal-pörköltöt, meg vanília fagyit tartalmaz) és így ugyebár 6 étkezés történik 2-3 órás időközönként+megy edzés után fehérje (meg ugye mindennap multivitamin ami kötelező jellegű). Illetve nyilvánvalóan hol érdemes elkezdeni, HA én már egy elfogadható kondícióval rendelkezem. Én az elejére gondoltam, azaz mindenhol az elsővel kezdeném, de érdekelne az itt lévő profik véleménye is! :) Köszönöm, ha segítesz! :)

2014. máj. 30. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek biztos hogy nem kellene így táplálkoznia, aki ketogénezik és minimalizálni akarja az inzulin termelését, az biztoshogy nem fog napi 6x enni, 2-3 óránként mint egy csecsemő.
2014. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az étrendben mindenképp 6 étkezés kell, akkor eléggé el vagy tévedve. Túl sok testépítő marketing dumát hallottál. Egyébként pedig megéri váltani egy időre, amíg nem vagy képes az alapokra (kézenállás, front lever, híd, zászló, egylábas guggolás, húzódzkodás, muscle up) utána pedig érdemes kombinálni súlyzós edzéssel.
2014. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!